обсудить эту тему на форуме
Главная » 2011 » Июнь » 1 » Чемпіонів-гребців побільшало
Чемпіонів-гребців побільшало
17:59

У святковий День  Перемоги, 9 травня, у Миколаєві відбулися змагання відкритого чемпіонату Миколаївської області на призи чемпіона світу з греблі Ігоря Гайдамаки.

байдарки баштанка

Як повідомив тренер Баштанської ДЮСД з греблі на байдарках і каное Віктор Димедюк, у змаганнях брали участь юнаки та дівчата двох вікових категорій – 1995-1996 та 1997-1998 років народження. Це гребці з Миколаєва, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей, загалом більше 100 чоловік. У них взяли участь і 10 вихованців Баштанської ДЮСШ.

Змагання були досить серйозним випробуванням для наших гребців, адже вони проводилися з метою перевірки їх готовності до чемпіонату України, який проходив з 17 по 22 травня у місті Ковель Волинської області.

Численні глядачі-уболівальники стали свідками, як у кожному заїзді баштанці боролися за призові місця. І їхні старання увінчалися успіхами, вони отримали 7 перемог. Особливо успішним був виступ Юлії Колесник. Серед старших спортсменів-дівчат Юлія отримала три перемоги: одну – в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів та дві – в байдарці-двійці на дистанціях 200 і 500  метрів.

Двічі отримали перемогу у байдарці-двійці і юнаки старшої вікової групи Олександр Печенюк та Валентин Попель на дистанціях 200 та 500 метрів. Вадим Марштупа отримав теж І місце на каное-двійці на дистанції 200 метрів.

Серед спортсменів молодшої вікової групи перемогу здобув Олег Кухарик на дистанції 200 м на байдарці-двійці. Друге місце у цій дистанції здобув Владислав Пікуль на байдарці-одиночці та Тетяна Басиста – на байдарці-двійці.

Переможці першості області були нагороджені призами, медалями, грамотами.

– Всі вони у складі команди Миколаївської області захищали честь нашого краю на чемпіонаті України, – додав тренер ДЮСШ Олександр Васюнькін.

Коли верстався номер, прийшло повідомлення, що на чемпіонаті України наші гребці теж показали чудові результати.

Насамперед, Валентин Попель та Олександр Печенюк стали чемпіонами України, виборовши І місце в байдарці-двійці на дистанції 5 км.

Юлія Колесник в байдарці-двійці стала срібною призеркою чемпіонату України на дистанції 200 м та бронзовою призеркою – на дистанції 500 метрів.

Двічі срібним призером чемпіонату України в молодшій віковій групі став і Олег Кухарик, виборовши ІІ місця в байдарці-одиночці та в байдарці-двійці на дистанції 1 км.

Минулорічний чемпіон України Вадим Марштупа став срібним призером в каное-двійці на дистанції 1 км та в каное-четвірці на 5 км. Владислав Пікуль на дистанції 200 м в байдарці-одиночці посів ІV місце.

Євген Шахалов увійшов у десятку кращих гребців України.

Як бачимо, вихованці Баштанської ДЮСШ гідно представили наше місто на чемпіонаті України.

Ми щиро вітаємо наших гребців та їхніх тренерів з таким успіхом. Так тримати!

Просмотров: 798 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |