Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Спорт » Голос Баштанщини - Спорт

Суперкубок – у ПП «Злагода» (№123 18.11.10)

Минулої неділі у селі Єрмолівка відбулося закриття футбольного сезону-2010. Воно ознаменувалося фінальною грою за суперкубок району, який виборювали чемпіон району – команда ПП «Злагода» з Єрмолівки та володар кубка АПК – команда СГВК «Колос» (с. Добре).

Єрмолівці старанно підготувалися до зустрічі: гарне футбольне поле (відчувалося, що це робота не одного дня, а систематична), уболівальники, лави для глядачів. А прийшли підтримати свою команду не тільки чоловіки, а й жінки, діти. Прапори, що майоріли біля поля, додавали події урочистості.

Голова ФСТ «Колос» Сергій Федорко привітав команди, побажавши обом успіху у завершальній грі сезону.

Обидві команди відразу кинулися в атаку, але через декілька хвилин гра почала більше проходити біля воріт СГВК «Колос», цьому допомагав і вітер, який на відкритому просторі дув на повну силу. І на 25-ій хвилині Денису Гуляєву вдалося забити гол у ворота гостей. До кінця І тайму було чимало голевих моментів, як в однієї команди, так і в другої, але він так і завершився рахунком 1:0 на користь «Злагоди».

У ІІ таймі команди ще з більшим завзяттям кинулися у двобій. Тому через 6 хвилин Олександру Локотирю, який влучно пробив м’яч у ворота господарів, вдалося зрівняти рахунок. Це додало гравцям обох команд ще більшого бійцівського запалу. Напруження, здавалося, відчувалося й у повітрі, а не лише на полі та в криках уболівальників, які намагалися хоча б цим допомогти своїм командам. Однак і воротарі не дрімали, не один раз виручаючи свої команди від неминучого, здавалося б, голу.

Футболісти демонстрували видовищну гру. Відчувалося, що в боротьбу за суперкубок включилися, справді, міцні команди, тому не дивно, що ІІ тайм закінчився нічиєю 1:1. Отже,  право за володіння кубком довелося визначати пробиттям пенальті. Тут свою майстерність показали гравці «Злагоди», які з рахунком 4:2 отримали перемогу.

Голова райдержадмініст-рації Іван Рубський, який теж був присутній на матчі, привітав команди із завершенням футбольного сезону і вручив грамоту фіналісту – команді СГВК «Колос» та чудовий кубок – команді «Злагода». Він також подякував спонсорам обох команд за їх підтримку, утримання та за популяризацію спорту на селі.

Хочеться наголосити, що директор ПП «Злагода» Анатолій Каленіченко не лише відродив тваринництво, дав роботу своїм односельцям, а й цілеспрямовано займається футболом, залучаючи молодих юнаків до здорового способу життя. Адже з 14 гравців команди – 10 є жителями Єрмолівки.

Останнім часом «Злагоду» почав підтримувати ще один молодий фермер – Володимир Фроленко. Він, як і Каленіченко, грає у складі команди, обидва є депутатами, один – районної, другий – обласної ради і особистим прикладом, діями, а не словами підтримують село й молодь. За останні два роки команда впевнено заявила про себе: брала участь у зимовій першості області з футболу, у всіх кубкових іграх району і як результат – стала чемпіоном району, володарем суперкубка.

У складі команди СГВК «Колос», яку утримує теж сільгосптоваровиробник Василь Локотир, грають місцеві футболісти, жителі села Добре. Йому допомагає голова правління Явкинського елеватора, теж депутат районної ради Вадим Яцков, який надає команді транспорт, бо розуміє, що в такий скрутний для країни час хтось повинен підтримувати спорт, сільську молодь.

Хотілося б, щоб цей приклад підхопили й у інших селах, щоб знайшлися такі ж ентузіасти, патріоти своєї маленької батьківщини, щоб якомога більше молоді займалася спортом, пропагувала здоровий спосіб життя. Цього вимагає наше сьогодення.