обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Спорт » Голос Баштанщини - Спорт

Волейбол (№20 | 24.02.2011)
Голос Баштанщини

12 лютого на стадіоні «Колос» у Баштанці відбулися районні змагання з волейболу, що входять у залік сільських спортивних ігор.

Приємно, що незважаючи на такий скрутний час, в змаганнях взяли участь 10 колективів фізкультури, а Пісківська сільська рада виставила 2 команди –  дорослих і школярів. Відрадно, що колектив Явкинської сільради привіз сам сільський голова Олег Волович і був присутній до кінця змагань, які завершилися аж о 20.30, адже в минулому році Явкинська сільська рада не брала участі у жодних змаганнях.

Як повідомив голова ФСТ «Колос» Сергій Федорко, всі ігри проходили у напруженій боротьбі, м’яч у м’яч і переможець відзначився з трьох партій. Перемогу в змаганнях виборола команда міської ради «Крим», друге місце посіла команда дорослих Пісківської сільської ради, третє місце – Христофорівської сільської ради, четверте – Явкинської, п’яте – Новоіванівської, шосте – Доброкриничанської, сьоме – Пісківської (школярі), восьме – ЗАСТ «Зоря Інгулу», яка врешті взяла участь у змаганнях, дев’яте – Плющівської сільської ради, десяте – Добренської (ПП Тарасенко).

Голова ФСТ «Колос» вручив команді-переможцю грамоту, медалі й кубок. А вже 19 лютого команда «Крим» відстоювала честь Баштанського району з волейболу у зональних змаганнях у місті Новий Буг, куди приїхали й команди Березнегуватського, Казанківського, Жовтневого районів.

Наші волейболісти показали добру гру і вибороли ІІ місце, поступившись рахунком 1:2 господарям, команді Нового Бугу по партіях. За команду «Крим» виступили: Роман Рудь, Дмитро Супрун, Олександр Супрун, Олександр Заворотнюк, Олександр Шпак, Володимир Дорошевич, Давид Чахатурян, Анатолій Погрібний, Ігор Семенюк, Микола Чорнописький.

магання з шахів відбудуться 26 лютого на спорткомплексі «Колос». Початок о 9.00. Кожна команда повинна представити на змагання трьох чоловік.