Пятница, 20.04.2018, 22:19
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

16 липня – День бухгалтера (фото) (№75-76 | 16.07.2011)
Голос Баштанщини

В реєстрі найдревніших і найшановніших професій людства бухгалтер стоїть на особливому, почесному місці. З того часу, як з’явилося число, почався й відлік самої цивілізації. Гармонію перевіряв алгеброю поет, а що й казати про високу  й відповідальну місію бухгалтера в сучасному глобалізованому світі. Саме від його совісної, відповідальної роботи залежить злагоджена, продуктивна робота підприємств, організацій, установ. Такими є бухгалтери Баштанщини. Їх цінують, з їх думкою рахуються.

 

Ми – найкращі

 

Працювати на такому потужному підприємстві як ПАТ «Баштанський сирзавод» престижно й почесно, адже це одне з найбільших підприємств області.  Головним бухгалтером тут вже більше 20 років працює чарівна жінка, справжній професіонал, досвідчений спеціаліст Валентина Григорівна Савчук. Їй у всьому допомагають молоді завзяті заступники  Світлана Лиходій та Олена Ягич.

Не займати досвіду й бухгалтерам Любові Ільчук, Наталі Кравченко та Наталі Теселько. Добре знають свою справу й Вікторія Мисник, Ірина Бутко, Тетяна Дерило, Ірина Ушинська, Швидко влилися в колектив і освоїлися зі своїми обов’язками Ірина Росєєва, Олена Лященко.

Загалом, колектив бухгалтерії сирзаводу дружний, злагоджений, кожен добросовісно виконує свої обов’язки, справляється з покладеними на них завданнями.

До того ж, усі вони гарні, чарівні жінки, які  вміло підтримують марку свого підприємства, відомого на всю Україну. Ми – найкращі,  кажуть бухгалтери і в цьому з ними не посперечаєшся.

Славия

 

Фото Лідії Авраменко.

 

Колектив бухгалтерії районного відділу освіти – найбільш чисельний у районі. 18 бухгалтерів обслуговують найбільшу мережу – 29 шкіл, ДЮСШ, Будинок дитячої творчості, навчально-виробничий комбінат, оздоровчий табір «Веселка». А це – більше тисячі працюючих.

Бухгалтери відділу освіти нараховують заробітну плату працівникам закладів освіти, вміло регулюють фінансові потоки бюджетних коштів, спрямовані на ремонт приміщень шкіл, придбання обладнання, меблів, організацію харчування учнів та безліч інших напрямків.

Колектив бухгалтерії, який очолює досвідчений головний бухгалтер Оксана Дерило (друга справа), намагається йти в ногу з часом, уважно слідкує за змінами в податковому законодавстві. Молодий, дружний колектив працює професійно  й злагоджено.


 


Ольга Миколаївна Костюк, Валентина Василівна Рябенко й Тамара Василівна Тюпа працюють у ВАТ «Баштанська сільськогосподарська МТС» з початку її створення. Вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, надійність у роботі економічного пульсу підприємства.


 


 

32 роки очолює бухгалтерську службу міжрайонного управління водного господарства Ніна Павлівна Єршова. Це – професіонал своєї справи. Від її відповідального ставлення до роботи залежить порядок у фінансах підприємства.

– У нинішніх умовах бухгалтеру треба бути справжнім віртуозом, – каже Ніна Павлівна, – аби й законодавство не порушувати, й фінансовому стану підприємства не зашкодити.

Отут і стають у пригоді професійні знання бухгалтера й досвід, що дозволяють приймати правильні рішення.


 


У трудовій книжці Раїси Петрівни Шовковенко лише два записи. Після закінчення технікуму вона трохи працювала бухгалтером у райоб’єднанні «Сільгосптехніка». А з 1973 року – головний бухгалтер філії «Баштанський райавтодор».

 Раїса Петрівна – ветеран бухгалтерської справи, її стаж складає 41 рік. Змінювалася назва підприємства, колектив, а головний бухгалтер так і залишається першим радником і опорою керівника.


Фото Валентини СВИРСИ.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (19.07.2011)
Просмотров: 616 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz