Воскресенье, 22.04.2018, 23:36
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

З метою інформування (№79 | 28.07.2011)
Голос Баштанщини

У нашому районі зареєстровано 46 релігійних громад. З метою інформування їх про життя району, ознайомлення з їх діяльністю, потребами голова райдержадміністрації періодично проводить зустрічі з представниками  цих громад. Така зустріч відбулася й нещодавно, в ній взяли участь також голова районної ради Людмила Луценко та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Шевченко.

 

Іван Рубський проінформував учасників зібрання про соціально-економічний розвиток нашого району, про роботу районної влади по залученню інвестицій у район. Адже можливостей і напрямків інвестиційної діяльності у нас багато.

Не обминув Іван Васильович і характерні для нашого району проб-леми – незадовільний стан доріг, водопостачання та ін. розповів про  шляхи їх вирішення.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики апарату райдерж-адміністрації Василь Гонта закликав усіх представників релігійних конфесій, вчасно повідомляти про відкриття нових релігійних осередків, церков, зміну керівництва у відділ внутрішньої політики райдержадміністрації.

В свою чергу керівники релігійних громад включилися до активного обговорення питань життєдіяльності району. Йшла мова й про заходи релігійних громад щодо підготовки та відзначення Дня хрещення України – Русі. Кожен з учасників висловлював свою думку, вносячи пропозиції щодо святкування цієї історичної дати.

Вони також висловили бажання брати участь у всіх районних заходах – суботниках, облаштуванні дитячих площадок, вносити благодійну допомогу до Дня людей похилого віку, Дня захисту дітей, надавати моральну підтримку нужденним тощо. Керівники району схвалили ці пропозиції.

Загалом зустріч пройшла цікаво й змістовно. Під час діалогу вносилися пропозиції, корективи.

– Дуже приємно, що ви нас запросили на цю зустріч. Всі ми відкриті для людей, готові прийти на допомогу, – сказала на завершення Тетяна Ваколюк (церква «Нове життя»).

Не всі представники релігійних громад, яких запрошували, прий-шли на зустріч. Але, як зазначив  І. В. Рубський, він обов’язково з ними зустрінеться в робочому порядку.

Юлія РУДЕНКО.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (01.08.2011)
Просмотров: 316 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz