Воскресенье, 22.04.2018, 23:41
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Про використання коштів та ефективність рішень (№79 | 28.07.2011)
Голос Баштанщини

21 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів під керівництвом голови постійної комісії Вадима Яцкова та за участю голови районної ради Людмили Луценко.

Начальник  фінансового управління райдержадміністрації Світлана Євдощенко проінформувала присутніх про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. Обурення депутатів викликало те, що кошти від перевиконання бюджету за І півріччя знову пропонується використати на ремонти соціальних об’єктів Баштанки. Натомість депутат від КПУ Микола Зайко запропонував після закінчення терміну шостого скликання оглядати не лише міські, а й сільські об’єкти, які виборці доручали відремонтувати своїм депутатам.

Про внесення змін до Програми забезпечення населення Баштанського району якісною питною водою на період 2005-2020 років доповів заступник голови райдержадміністрації Олександр Процак. Необхідність внесення цих змін викликана проблемами на КП «Міськводоканал», подолати які можна за рахунок співфінансування з міського і районного бюджетів. Про це просив директор КП «Міськ-водоканал» Віктор Кот.

Це питання вже не один раз розглядалося депутатами районної ради. Тому були названі конкретні заходи для покращення роботи водоканалу. Для покращення якості води треба запустити відстійники, які будувалися раніше.

– Щоб вода була якісною, вона повинна пройти декілька етапів. Це – освітлення, відстоювання, фільтрацію, знезараження, – підкреслив Віктор Кот. – Сьогодні ж вона проходить лише 2 етапи. Буде якісна питна вода, знизяться і показники захворювання населення.

Депутати рекомендували винести дані питання на затвердження сесії.

Про результати роботи робочої групи по перевірці використання земель, наданих в користування спілкам власників корів на території району, проінформував заступник голови РДА Юрій Мельник. Із 36 спілок власників корів району  лише 14 мають у користуванні ріллю. При здійсненні перевірки в 9 спілках виявили порушення. Відповідно були складені протоколи.

Члени комісії погодилися з проектом положення щодо присвоєння районної премії ім.                    В. М. Хамчича кращим керівникам сільгосптовариств району. А депутат Валерій Ященко також запропонував започаткувати в районі присвоєння звання  кращого механізатора імені героя Соціалістичної праці О. І. Іванця. Його підтримали всі депутати.

Заслухавши інформацію начальника управління економіки РДА Аліни Стародуб про хід виконання доручень виборців, що надані депутатам Баштанської районної ради шостого скликання, депутати рекомендували зважено підходити до виконання тих чи інших доручень виборців, аби від того була більша ефективність і користь для людей.

Олена ВИНОГРАДОВА.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (01.08.2011)
Просмотров: 316 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz