Суббота, 26.05.2018, 08:17
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Накази виборців – під контролем депутатів (№80 | 30.07.2011)
Голос Баштанщини

Важливі питання і проблеми життєдіяльності району розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування населення, будівництва, приватизації та власності, яке відбулося днями в рамках підготовки до проведення VІІІ сесії райради шостого скликання.

 

Серед винесених на обговорення тем слід виділити питання про хід виконання районної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки. Після його обговорення депутати прийняли рішення продовжити заходи по встановленню примусових засобів зниження швидкості біля Баштанської ЗОШ №1 по вул. Театральній, встановити біля шкіл та дитсадків сіл Мар’янівка та Добра Криниця відповідні дорожні знаки, продовжити роботи по виконанню заходів  програми задля забезпечення безпеки дорожнього руху біля шкіл та дитсадків, недопущення дорожнього травматизму.

Особливо варто виділити питання щодо якості питної води. Не вперше виноситься воно на засідання постійних комісій райради. І цього разу обговорення було досить бурхливим, серйозним і принциповим, адже йдеться не лише про нашу екологію, а й про здоров’я жителів райцентру і навколишніх сіл.

Не секрет, що новий керівник КП «Міськводоканал» В. В. Кот прийняв підприємство, м’яко кажучи, в  занедбаному стані. Йому належить вирішити чимало досить складних і нагальних проблем, що потребують значних капіталовкладень. Депутати та керівництво району намагаються всебічно його підтримати і допомогти. Зокрема, В. В. Коту доручено розробити конкретні пропозиції і скласти кошторис робіт, спрямованих на поліпшення якості питної води і представити їх на розгляд сесії.

Заслухано і обговорено заходи по залученню інвестицій у район та підвищенню ефективності управління майном спільної власності територіальних громад міста і сіл нашого району та ще ряд важливих питань.

Начальник управління економіки Аліна Стародуб ознайомила з ходом виконання наказів виборців. Зокрема, на перевезення школярів для участі у спортивних змаганнях в бюджеті передбачено 15,8 тис. грн. За першу половину року використано 6,8 тис. грн. В рамках реформування галузі охорони здоров’я завершено роботу по Привільненській дільничній лікарні, яка стала лікарською амбулаторією сімейного типу з десятком ліжок денного перебування хворих. Проводяться заходи по залученню субвенцій з бюджетів вищого рівня на реконструкцію ДНЗ «Теремок». На ремонт майстерні Баштанської ЗОШ №1 виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Виконано реконструкцію даху, замінено вікна і двері на металопластикові в спортивному залі Добренської ЗОШ на суму 21,8 тис. грн. Придбано будівельні матеріали для ремонтних робіт, які будуть виконані у ІІ півріччі. Придбано автобус для підвозу школярів із сіл Родники та Мар’янівка в Доброкриничанську ЗОШ.

Чимало доручень виборців у стадії виконання. Це – придбання автомобіля швидкої допомоги, облаштування опалення закладів культури, заміна вікон у Добренській та Новоєгорівській ЗОШ.

Доручення єрмолівських виборців щодо придбання апаратури в сільський клуб, відновлення опалення цього закладу культури, ремонт спортзалу місцевої школи, а  також заміна вікон в Лоцкинській ЗОШ, ремонт актового залу в Новоолександрівському БК заплановано виконати в 2012-2013 роках.

Зроблено капітальний ремонт Мар’ївського будинку культури на суму 25 тис. грн.; для реконструкції Виноградівського ДНЗ «Барвінок» замовлено проектно-кошторисну документацію; для придбання меблів в Новоіванівську ЗОШ та місцевий ДНЗ залучено кошти ради соціального партнерства сільської ради; ремонт та заміна вікон і дверей в БК с. Зелений Клин буде зроблено у поточному та наступному році за рахунок кооперування коштів.

 Виконанню доручень виборців депутатський корпус надає особливу увагу. Вони будуть враховуватися при розробленні планів і програм економічного та соціального розвитку територій, а також при складанні бюджетів на наступні роки.

Галина МЕЛЬНИК.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (02.08.2011)
Просмотров: 542 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz