Пятница, 23.03.2018, 12:44
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

Ветерани звітували перед громадою (№73 | 09.07.2011)
Голос Баштанщини

У ветеранських організаціях району розпочалися звітно-виборні збори. Такі збори відбулися нещодавно у Мар’ївці за участю голови районної ветеранської організації Л. В. Андреєвої, Мар’ївського сільського голови Н. В. Орлової, директора СТОВ «Авангард» В. І. Левицької. Голова Мар’ївської ветеранської організації Л. В. Резніченко звітувала про свою роботу за 2007-2011 роки.

 

Мар’ївська ветеранська організація налічує 130 пенсіонерів, серед них учасників бойових дій – 2, учасників війни – 15, дітей війни – 75. У складі ради ветеранів 13 чоловік.

Як повідомила Л. В. Резніченко, головне завдання організації – соціальний захист пенсіонерів.

– Це питання ми тримаємо на постійному контролі. Жоден учасник бойових дій та учасник війни не залишається поза увагою, – зазначила Лідія Василівна. – Постійно проводимо святкові заходи до Дня Перемоги, до дня визволення сіл Мар’ївка та Виноградівка. Традиційним вже стало відзначення Дня людей похилого віку. Даруємо нашим пенсіонерам подарунки, продовольчі пайки. Фінансують ці заходи  сільська рада, СТОВ «Авангард» та багато інших небайдужих людей.

Членів Мар’ївської ветеранської організації хвилюють питання медичного обслуговування пенсіонерів, стан присадибних ділянок.

– Члени ради беруть активну участь в упорядкуванні своїх вулиць, села. Проблемою залишається забур’яненість городів амброзією. Тож до тих людей, які недбайливо ставляться до своїх присадибних ділянок, слід придумати свій «закон», щоб вони навели належний порядок на своїй території і не розмножували бур’яни, – наголосила Л. В. Резніченко.

При ветеранській організації діє фольклорна група «Журавка», яка бере активну участь у культурному житті села. І взагалі, всі члени ради відповідально ставляться до своїх обов’язків.

Лідія Василівна Резніченко розпочала створювати «Книгу слави», куди записує біографію, імена людей, які зарекомендували себе активними в громадському житті, які не байдужі до людських проблем, турбуються про соціальний розвиток села. Сюди вже занесені імена таких почесних людей як В. І. Левицька, Н. В. Орлова, М. І. Мілешин, Л. В. Резніченко, Г. П. Резніченко, В. І. Бабешко, В. В. Кірток.

Регулярно випускається стінна газета «Осіннє дерево». Цю непросту роботу виконує відповідальний член ради ветеранів В. В. Кірток. Вона ж є ініціатором створення і автором альбому «Історія села Мар’ївка». В подальшому планується випустити книгу за матеріалами, які входять до альбому. Також    В. В. Кірток запропонувала випустити ще один альбом «Спогади дітей війни».

– Крім всього позитивного, в роботі нашої організації є й певні недоліки. Зокрема, слід глибше вникати в проблеми кожного пенсіонера, вчасно реагувати на їхні запити, надавати адресну допомогу, відновити волонтерську діяльність, – наголосила Л. В. Резніченко.

Зі словами привітання і подяки звернулася до присутніх голова районної ради ветеранів Лідія Василівна Андреєва.

– Ваша ветеранська організація – одна з найкращих в районі. І за це вам велике спасибі. Хочу подякувати всій сільській громаді, кожен з вас зробив свій внесок для того, щоб вами пишалися, – говорить Л. В. Андреєва.

За ініціативи ветеранської організації за активну участь у громадському житті с. Мар’ївка було присвоєно звання «Шановна людина в селі» А. Ф. Топчію та Г. В. Корчемасі.

На зборах порушувалося також питання щодо збереження на території сільської ради відділення «Ощадбанку». Пенсіонери Мар’ївки просять районну владу, дирекцію «Ощадбанку» зберегти відділення, так як це вкрай необхідно для жителів села.

Роботу Мар’ївської ветеранської організації було оцінено задовільно. Головою ради знову обрано Лідію Василівну Резніченко. після бурхливих оплесків і привітань був оголошений і новообраний склад Мар’ївської ради ветеранів, до якого увійшло 11 членів ради.

– Я впевнена, що ново-обраний склад ради ветеранів врахує всі недоліки в роботі минулої ради й працюватиме ще краще на благо наших земляків, – сказала Л. В. Резніченко.

Після проведення звітно-виборних зборів на всіх присутніх чекав чудовий концерт, підготовлений учнями школи.

Юлія РУДЕНКО.Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (12.07.2011)
Просмотров: 322 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz