Среда, 25.04.2018, 11:00
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

Календар життя відлічує літа (Ювілей) (№73 | 09.07.2011)
Голос Баштанщини

8 липня відзначила свій 55-річний ювілей добросердечна і гарна жінка, хороший спеціаліст Тетяна Петрівна Лисенко. Народжена влітку, вона взяла від нього щедрість літнього дня, тепло липневого сонця, привітну вдачу.


Більше 30 років діяльність і доля Т. П. Лисенко пов’язана із найціннішим і найсвятішим нашим багатством – із землею. Вона – землевпорядник. Добросовісністю, відповідальністю і порядністю нагородила її доля. Хоча родом вона з Воронезької області, де і закінчила сільгоспінститут ім. К. Д. Глінки, та Баштанщину вважає своєю батьківщиною.

Трудову діяльність розпочала інженером-землевпорядником Башкирської філії інституту «Волгогіпромзем» в Уралі, а з грудня 1979 року назавжди пов’язала своє життя з Баштанкою, де була призначена старшим агрономом-лісомеліоратором, старшим агрономом по використанню зрошуваних земель управління сільського господарства. Потім старшим інженером-землевпорядником, державним інспектором по використанню та охороні земель при Баштанському райвиконкомі, 14 років була заступником начальника Баштанського районного відділу земельних ресурсів, а з серпня 2007 року була призначена начальником цього відділу.

Завжди наполегливо, відповідально і професійно виконувала Тетяна Петрівна свою роботу. Вимоглива, але неконфліктна, ця жінка вміла йти на компроміси і вирішувати будь-які проблеми: виробничі, моральні, життєві. Завжди вирізнялася професіоналізмом і компетентністю, вимогливим ставленням до себе і підлеглих. Чесна, ділова людина і працівник, проявляла розумну ініціативність у роботі, шанобливо ставилася до співпрацівників і громадян, тому й користувалася заслуженою повагою та авторитетом.

Тетяна Петрівна була не тільки нашим керівником, мудрим наставником, а й досвідченим учителем, яка ділилася своїми знаннями у професійних та життєвих ситуаціях.

Землеустрій – дуже велика частина життя Т. П. Лисенко, проте вона встигає бути і чудовою матір’ю, і гарною подругою, й просто хорошою людиною, яку поважають і люблять за добре серце, щиру посмішку, за бажання підтримати і допомогти.

Хай щастить Вам, Тетяно Петрівно, на життєвій дорозі!

Ми Вас зі святом

сердечно вітаємо,

Хай сонячним буде Ваш вік.

Ми всі гуртом

сердечно бажаємо

Здоров’я, щастя на багато літ.Колектив відділу Держкомзему та землевпорядники міської і сільських рад.

 


Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (12.07.2011)
Просмотров: 270 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz