Среда, 25.04.2018, 10:56
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

І діти задоволені, й батьки спокійні (№74 | 14.07.2011)
Голос Баштанщини

Літо – найулюбленіша пора дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. А мета педагогів – здійснити дитячі мрії, створити умови для відпочинку та оздоровлення школярів.

Назву шкільного відпочинкового табору «Сонечко» Баштанської ЗОШ №2 було обрано не випадково, адже саме слово випромінює тепло і затишок.

В таборі відпочивало 164 дитини. Всі вони були організовані у загони: «Чомучки», «Гномики», «Чемпіони», «Мандрівники», «Метелики», «Ромашки», «Дружні», «Усмішка». Кожен загін мав свій девіз, пісню, які були його своєрідною візиткою. Щоранку проводилася лінійка, що організовувала дітей на виконання путівки дня. А план роботи табору був складений таким чином, щоб кожен день відповідав певному напрямку виховної роботи і включав поєднання відпочинку, праці, спорту та пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність учнів. Про це заздалегідь подбали всі класоводи та вчителі, які залучаються до роботи в таборі. Вони намагалися вкласти в роботу часточку своєї душі, щоб створити у таборі атмосферу дружби, довіри та взаємоповаги серед дітей.

Пріоритетною цього року була еколого-краєзнавча робота під девізом «Неси добро у світ природи».

Канікули – це відпочинок для дітей і саме табори дають невичерпні можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг та вільному виборі занять для душі. Музичні заняття, спортивні розваги, творчі майстерні, різноманітні конкурси, мандрівки стежками рідного краю, бесіди з охорони життя викликали багато позитивних емоцій у наших дітей.

Цікаво, що на кожному заході відзначалися переможці та їхні загони й відповідно до зайнятого місця нагороджувалися солодкими призами. Закриття табірної зміни закінчилося яскравим фестивалем пісень, розваг із запаленням вогнища.

Діти задоволені, що гарно відпочили зі своїми друзями, а батьки спокійні, що протягом дня вони були під наглядом. Про це свідчать численні позитивні відгуки від дітей та батьків на адресу педагогів, кухарів, всіх, хто доклав до цього часточку своєї праці.

Педагогічний та учнівський колективи Баштанської ЗОШ №2 щиро дякують районній та міській владі, районному відділу освіти на чолі з А. Л. Петровим, директору школи Г. І. Гавві, підприємцям О. С. Іванішину, Ю. О. Гусєву, батькам вихованців за допомогу в організації  роботи табору.

Світлана КОТЄГОВА,

директор шкільного відпочинкового табору Баштанської ЗОШ №2.


Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (18.07.2011)
Просмотров: 417 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz