Четверг, 29.06.2017, 12:57
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 175

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

Щодо порядку нарахування амортизаційних відрахувань (№74 | 14.07.2011)
Голос Баштанщини

Відповідно до роз'яснень, наданих листом ДПА України від 20.05.2011 р. № 14218/7/15-0317 «Щодо порядку нарахування амортизаційних відрахувань» та п.145.1.3 ст.145 Податкового кодексу України при визначенні строку корисного використання (експлуатації), слід ураховувати:

– очікуване використання об'єкта підприємством з урахуванням його потужності або продуктивності;

– фізичний чи моральний знос, що передбачається;

– правові або інші обмеження щодо строків використання об’єкта та інші фактори.

Строки корисного використання об'єкта основних засобів переглядаються в разі зміни очікуваних економічних вигод від його використання, але він не може бути меншим, ніж визначено в п. 145.1 ст.145 ПКУ.

Амортизація об'єкта 03 нараховується, виходячи з нового строку корисного використання, починаючи з місяця, наступного за місяцем зміни строку корисного використання (крім виробничого методу нарахування амортизації).

Амортизація 03 провадиться до досягнення залишкової вартості об'єктом його ліквідаційної вартості.

Відповідно до абзацу 5 п.6 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, якщо загальна вартість усіх груп 03 за даними бухгалтерського обліку менша, ніж загальна вартість усіх груп ОФ за даними податкового обліку станом на 01.04.2011 р., то тимчасова податкова різниця, яка виникає в результаті такого порівняння, амортизується як окремий об'єкт із застосуванням прямолінійного методу протягом 3-х років та відображається в гр. З та 4 рядку ТІ Таблиці 1 «Інформація щодо нарахованої амортизації» додатку АМ до податкової декларації з податку на прибуток підприємства за формою, затвердженою наказом ДПА України від 28.02.2011 № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2011 р. за № 397/19135.

Нарахування амортизації для оподаткування здійснюється підприємством за методом, визначеним наказом про облікову політику для нарахування амортизації з метою складання фінансової звітності.

Крім того, для об'єктів 03, що обліковуються станом на 01.04.11, обмеження термінів корисного використання згідно п. 145.1 ст.145 ПКУ діє щодо загального терміну корисного використання.

У 2011 р. нові правила з податку на прибуток застосовуються, починаючи з періоду 2 кв., тому вартість, що амортизується, визначається станом на 01.04.2011 р.

Не підлягає амортизації вартість 03 виробничого призначення, отриманих безоплатно та за рахунок бюджетного фінансування, оскільки у вартості об'єктів безоплатно отриманих або наданих за рахунок бюджетного фінансування, відсутні витрати (п.п.14.1.27 п.14.1 ст.14 ПКУ), крім випадків, передбачених п. 144.1 ст.144 ПКУ.


Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (18.07.2011)
Просмотров: 545 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2017Хостинг от uCoz