Среда, 29.01.2025, 01:36
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

Щоб запобігти паводку (№28-29 | 19.03.2011)
Голос Баштанщини

З потеплінням на річках Інгул та Громоклея може виникнути льодохід та створення льодових заторів, що може призвести до різкого підняття рівнів води на річках Інгул та Громоклея. Небезпека підтоплення житлових будинків може виникнути у населених пунктах Виноградівка, Мар’ївка, Костянтинівка, Старогорожене, Привільне, Костичі, Інгулка.

Навесні 2010 року сталось дві надзвичайні ситуації, пов’язані з різким таненням снігу, а саме затоплення дороги через річку Інгул, що з’єднує села Інгулка та Виноградівка та підтоплення грунтовими водами житлового масиву ЗАСТ «Зоря Інгулу».

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних зі шкідливою дією вод під час танення снігів, заступник голови райдержадміністрації О. В. Процак провів нараду з керівниками районних служб цивільного захисту, щодо забезпечення нормальних умов функціонування населення, підприємств, установ та організацій району під час танення снігу та весняних паводків.

Всім районним службам цивільного захисту дано завдання щодо приведення аварійних бригад диспетчерських служб, інженерної та оперативної техніки, матеріальних резервів у стан підвищеної готовності на весь період проходження паводку та льодоходу. Управлінню міжрайонного водного господарства, з метою своєчасного виявлення небезпечних рівнів води, встановити цілодобовий контроль на річках Інгул, Громоклея та на інших водних об’єктах району. Керівникам підприємств філії  ДП «Баштанський райавтодор», УЕГГ, філії ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» провести обстеження автошляхів газопроводів та ліній електропередач щодо усунення умов, які можуть спричинити виникнення аварій та небезпечних надзвичайних ситуацій.

Міському та сільським головам дано  доручення терміново перевірити дренажі системи, канали для відводу води, мобілізувати населення для проведення запобіжних заходів. Необхідно передбачити залучення приватних технічних засобів (трактори, екскаватори, автомобілі вантажі) для проведення аварійно-рятувальних робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Сільським головам запропоновано організовувати підготовку до застосування човнів для проведення можливих евакуаційних заходів.

У січні 2011 року перевірено стан готовності служб цивільного захисту та техніки, яка планується для залучення в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Перевірка показала, що районні служби готові до виконання завдань з цивільного захисту населення, але в районному та місцевих бюджетах обмежена кількість коштів для проведення цих заходів.

В сільських населених пунктах проводить збір інформації щодо стану проходження паводку, приймає заяви від населення сільський голова, або секретар.

В райдержадміністрації за телефоном 2-68-40 приймає інформації черговий та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Євген ЗВОНОВ,

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.


Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (22.03.2011)
Просмотров: 562 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 3
Гостей: 3
Жителей: 0
OnlineBSH© 2025Хостинг от uCoz