Среда, 29.01.2025, 01:38
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

Сторінка для жінок і про жінок (фото) (№28-29 | 19.03.2011)
Голос Баштанщини


Директор, вчитель, депутат

Рідко природа нагороджує людину відразу цілим комплектом прекрасного: красою, розумом, добротою, фізичною досконалістю, творчістю. Саме такою є Наталя Семенівна Зубкова – вчитель математики, директор Привільненської ЗОШ, депутат районної ради. 33 роки, відданих школі, то – чималий відрізок життя. Було на тій життєвій ниві все, але щастя і добра – найбільше, бо вміє радіти Наталя Семенівна кожному прожитому дню, кожній новій зустрічі зі школою, колективом і своїми учнями.

Н. С. Зубкова – спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. В роботі керується принципом: стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Як особистість, прагне в житті до гармонії і досконалості. Народилася під знаком Овна, а це значить, що вона – наполеглива, відповідальна, трудолюбива. У вільну хвилину з-під її пензля виходять чудові картини. Гарно розмальовані стіни шкільних коридорів – творіння нашого директора.

Для неї школа – сенс  життя. Весь свій творчий потенціал, всю енергію душі, вкладає Наталя Семенівна в роботу. За довгі роки плідної та натхненної праці в школі, відшліфувався її талант, прийшло визнання, як вчителя та директора.

Наталя Семенівна висталила в собі характер сильної жінки: завжди відповідальна, принципова, працьовита і чесна. До будь-якої справи ставиться серйозно, уміє мобілізувати себе та інших.

За успіхи в роботі неод-норазово нагороджувалася грамотами та подяками відділу освіти райдержадміністрації, районної ради, Миколаївської обласної ради.

Робота Наталі Семенівни нерозривно пов’язана з колективом школи. Але її добре знають не лише в школі, а й як депутата Привільненської сільської ради, а нині районної ради. До того ж, вона очолює постійну комісію з питань освіти, культури, молоді й спорту.

Наталя Семенівна Зубкова – це яскрава зоря на привільненському небо-схилі. Її цінують колеги, люблять діти, шанують односельці, керівництво району і області. А вона по часточці ділить своє серце на всіх.

Ось така наша Наталя Семенівна – завжди усміхнена, щира до людей, справжній професіонал своєї справи.

Кажуть, що селекціонеру для виведення нового сорту пшениці необхідні три умови: присвятити цій справі себе, працювати на одному місці, жити довго. Перші дві умови Наталя Семенівна виконала. І ми бажаємо їй третьої – живіть довго!

Ірина ВОЛОШИНА, Світлана ЦАП,

заступники директора

Привільненської ЗОШ.




Діловод – жінка ділова

Наталя Сергіївна Сокол працює діловодом у Добренській сільській раді. До своїх обов’язків ставиться сумлінно і старанно, виконує їх по-діловому: вчасно і якісно. Як і будь-яке завдання чи доручення, кадрову роботу веде на належному рівні. І як депутат, справно виконує свої обов’язки, заслужено користується у колективі шаною та авторитетом за досвід, товариськість, мудрість, постійну готовність прийти на допомогу.

 

Сама Наталя Сокол родом з Росії, з Волгоградської області. Але з 1980 року живе на Україні в с. Добре, куди переїхала їх сім’я. Мати Наталі – Валентина Андріївна Святобогова працювала бухгалтером в Добренському ССТ, батько – Сергій Іванович в «Агропротехніці» в Баштанці. В родині, крім Наталі, виховувався старший на десять років брат Олександр. Ні вона, ні Сашко не були обділені батьківською любов’ю і турботою.

В школі Наталя навчалася добре, брала активну участь у шкільному житті. Час пролетів дуже швидко, потрібно було обирати майбутню професію. Добре подумавши, порадившись з батьками, Наталя вступила до Миколаївського торгово-економічного технікуму на спеціальність «бухгалтерія». Чому обрала саме цю професію? Можливо, хотіла піти маминим шляхом. Після закінчення навчання повернулася в рідне село. На той час знайти роботу було не проблемно і дівчина влаштувалася на роботу на ВАТ «Явкинський елеватор». Згодом вийшла заміж.

– Свого чоловіка Віталія я знаю з дитинства, разом ходили до однієї школи, допомагав мені носити портфель, товаришували. Після 9 класу почали зустрічатися, покохали один одного. Тепер я не уявляю свого життя без нього, – розповідає Наталя.

Вже більше 10 років йдуть вони по життю разом, ділячи навпіл всі проблеми і негаразди.

Син Віталій навчається вже у шостому класі, захоплюється футболом, шахами.

– А найбільше його захоплення – собаки, – посміхається Наталя Сергіївна, – якби ми йому дали волю, то мені навіть страшно уявити, скільки б собак у нас жило.

Після декретної відпустки на запрошення колишнього секретаря Добренської сільської ради В. Д. Педько Наталя пішла працювати в сільську раду діловодом.

Спочатку було складно, адже все нове, невідоме. Але Наталя швидко освоїлася на новому місці, опанувала роботу з документами.

– Я вже восьмий рік працюю діловодом, полюбила свою роботу, колектив. І жодного разу не пошкодувала про те, що працюю саме тут.

– Наталя Сергіївна Сокол – це наша гордість, – каже сільський голова   О. М. Галагуз, – свою роботу виконує відповідально і старанно. Документи вчасно зареєстровані і відправлені. Номенклатура справ завжди в належному стані. Побільше б таких відповідальних працівників.

В 2006 році Н. С. Сокол була обрана депутатом сільської ради. А в 2010 році сільська громада знову висловила довіру Наталі Сергіївні. Вона є членом постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи.

У вільний від роботи час Наталя займається вихованням сина, слухає спокійну музику, любить вечорами в’язати. По натурі вона оптимістка, завжди вірить у краще, вважає себе щасливою, бо має доброго й люблячого чоловіка, гарного й слухняного  сина.

Долю, як відомо не обирають, її творять власними руками. Наталя Сокол – одна з таких.

 

Юлія ДУБОГРІЙ.


 Косметичні Поради

Білолиця, чорноброва

Краса та здоров’я – поняття неподільні. Навесні ми відчуваємо особливу потребу у вітамінах.

Від цього залежить стан шкіри і волосся. Якщо обличчя бліде, шкіра суха, млява, з’явилися зморшки, отже, організму ( зокрема й шкірі) потрібна допомога.

Почніть із харчування: включайте до раціону більше овочів – свіжих, квашених, приймайте полівітаміни.

Поліпшити стан шкіри допоможуть і маски.

Перевірений часом косметичний засіб для сухої шкіри  – маска зі свинячого сала. Шматочок сала покладіть у невеличкий горщик і поставте в каструлю з кип’ячою водою. Коли сало розтопиться й трохи охолоне, змастіть обличчя на 20 хв. Його можна потім не вмивати, а лише акуратно витерти жир і промокнути серветкою.

Суху шкіру корисно протирати молоком, вершками, олією (але не щодня).

Ефективний засіб для сухої в’янучої шкіри – умивання відварами трав шавлії, ромашки, польового хвоща, м’яти. Можна взяти їх суміш, залити 2 склянками окропу, кип’ятити на маленькому вогні 5-10 хв., охолодити й процідити. Цей відвар очищає шкіру, робить її пружною, ніжною.

Хороший ефект дає яблучна маска. Відваріть яблуко в невеликій кількості молока і зробіть маску для обличчя. Через 15-20 хв. змийте холодною водою.

Для жирної шкіри корисні такі маски.

Збити білок, додати півчайної ложечки лимонного соку.

Перемішати столову ложку молока і половину столової ложки дріжджів.

Добре збитий білок ретельно перемішати з борошном, нанести на обличчя.

Маски тримати 10-20 хв., потім змити кип’яченою водою кімнатної температури.

Для омолодження шкіри можна приготувати лосьйон: траву звіробою, нагідок, череди, ромашки, м’яти, деревію подрібнити, 2 столові ложки суміші залити 2 склянками окропу, настояти 1 год. Процідити, додати склянку горілки.



Смачного


Сирно-м‘ясний рулет

Спочатку треба спекти сирний корж. Для нього взяти 200 г твердого сиру, три яйця, 3 ст. ложки манки та 100 г майонезу.

Сир натерти на тертці та змішати з рештою продуктів. деко треба застелити пергаментом. На нього вилити масу, розрівняти ложкою по кутах, щоб корж був правильної форми. І в духовку на 15 хвилин при 180 градусах.

Доки корж печеться, готуємо м’ясну  начинку. Фаршу треба до півкілограма, два яйця та цибулину, сіль і спеції. Цибулю краще змолоти в блендері або пропустити через м’ясорубку, щоб не була шматочками. її можна спочатку підсмажити, наприклад, із шампіньйонами.

Сирний корж остудити. Накласти начинку і загорнути рулетом. У духовці випікати ще 40 хв. Сирна частина виходить ніжна й ароматна, а м’ясо соковите.

СалаТ – виручалочка

На 1 банку рибних консервів у олії, взяти 2 круто зварених яйця, 2 ст. ложки посіченої зелені чи ріпчастої цибулі, 2-3 зубочки часнику, один дрібно покришений солоний огірок. Заправити все це майонезом, перемішати.

СалаТ М‘ясний

Варене м’ясо поріжте соломкою, цибулю напівкільцями. Цибулю залийте оцтом, щоб ніч покисла. Змийте оцет, додайте м’ясо, майонез. Посоліть за смаком.

Для салату можна взяти шлунки (пупи), печінку свійської птиці.

 

Якщо ви постите

Картопля фарширована

Відваріть 10 картоплин у мундирі. 500 г грибів (шампіньйонів) поріжте, облийте гарячою водою і спасеруйте на олії разом із цибулею. Картоплю почистити, розрізати навпіл, вийняти ложкою частину м’якоті, перемішати з грибами і заповнити цим фаршем картоплю. Зверху посипати нарізаною зеленню

 

Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (22.03.2011)
Просмотров: 837 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 4
Гостей: 4
Жителей: 0
OnlineBSH© 2025Хостинг от uCoz