Суббота, 26.05.2018, 08:18
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Оголошення [98]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Оголошення » Голос Баштанщини - Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ (№80 | 30.07.2011)
ОГОЛОШЕННЯ

"Гаряча   Лінія”

4 серпня з 9.00 до 11.00 голова районної ради Л. І. Луценко відповість на запитання по телефону 2-72-51.До відома

жителів району

Баштанська районна рада повідомляє, що відповідно до статті 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до публічної інформації, розпорядником якої є районна рада, забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення на неофіційному сайті «Моя Баштанщина – мій рідний край» (bashtanka.pp.net.ua) в розділі новин «Баштанка – самоврядування».     Звернення керівництва Миколаївських

      магістральних електричних мереж.

З метою підтримання в робочому стані державних та міждержавних високовольтних ліній електропередач, Миколаївські МЕМ звертаються до всіх землекористувачів та населення  району   про недопустимість нанесення матеріальних збитків державі внаслідок пожеж під   високовольтними лініями електропередач, в період  жнив, що проходить по Миколаївській області.

Кожна людина знає, що електроенергія до наших осель потрапляє лініями електромереж. А от про те, що від електростанцій до крупних населених пунктів струм подається під дуже високою напругою – від 330 до 750 кВ. Та знають, як нещодавно виявилося не всі.  Як що ж розвести багаття безпосередньо під високовольтною лінією, може утворитися так звана «дуга». Дим, ніби графітовий стрижень, буде слугувати провідником струму. Як правило, у таких випадках на електростанціях і в самій електросистемі виникають аварійні ситуації: автоматика просто відключає дільницю, де сталася позаштатна ситуація. Без світла можуть залишитися цілі міста і навіть  райони,  області.  

Тож спалювання під лініями електропередач пожнивних відходів бур’яну  та очерету, крадіжки металевого кутника з опор ПЛ, громозахисного дроту призводять до аварійних відключень ліній електропередач, що в цілому порушує енергетичну безпеку Південного регіону України та стійку роботу Об’єднаної   Енергетичної Системи України. Це веде до масового знеструмлення об’єктів промисловості та населених пунктів Миколаївської області, господарств та підприємств, а також викликає великі незручності в житті простих людей.

Згідно з Постановою кабінета міністрів №209 під високовольтними лініями електропередач без узгодження з Миколаївськими МЕМ

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

– будівництво та знесення будівель і споруд;

– здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, вирубування дерев;

– поливання сільськогосподарських культур;

– проїзд механізмів з вантажем або без нього висотою понад 4,5 метра від поверхні дороги;

– розпалювати вогнища, складувати різні матеріали: горючі або негорючі;

– здійснювати зупинки усіх видів транспорту, крім залізничного.

А також згідно зі статтею  36  Закону України  вiд 09.07.2010  № 2480-VI «Про землі енергетики  та правовий режим спеціальних зон  енергетичних об’єктів», застосування заходів    дисциплінарної,    цивільно-правової, адміністративної  або  кримінальної  відповідальності  не звільняє винних від відшкодування заподіяної шкоди.

 Осіб, що вчиняють такі дії, притягують до адміністративної відповідальності або кримінальної відповідальності по ст. 188 «Кримінального Кодексу України» з позбавленням волі на термін від 5 до 10 років, а якщо крадіжку вчинила група людей і це призвело до особливо важких наслідків, на термін від 8 до 15 років.

Особливо наголошуємо –  дуже великих збитків народному господарству наносить спалювання сміття, сухої трави, що призводить до відключення повітряних ліній і, як наслідок, знеструмлення населених пунктів Миколаївської та інших областей України.

Громадяни, які порушують правила пожежної безпеки в охоронній зоні високовольтних ліній електропередач, несуть матеріальну, адміністративну та кримінальну відповідальність за свої дії.

 

Адміністрація Миколаївських МЕМ.

     

Категория: Голос Баштанщини - Оголошення | Добавил: admin (02.08.2011)
Просмотров: 839 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz