Суббота, 30.11.2024, 19:09
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Здобутки регіонів – здобутки держави (№22 | 03.03.2011)
Голос Баштанщини

25 лютого виповнився рік з дня інаугурації Президента України Віктора Януковича.   За рік його правління досягнуто значних позитивів у розвитку країни та суспільства, а саме, сформовано прозору вертикаль, де всі гілки влади працюють як партнери, а не конкуренти, сформовано місцеву владу. тобто з точки зору управління все працює на те, щоб країна розвивалася. 2010 рік – це рік позитивних перетворень, які дають країні шанс реформуватись та вийти на новий рівень економічного зростання. Основні здобутки керівництва держави такі:

 

 

Політична

стабільність

і злагодженість

роботи всіх інститутів державної влади

Головним здобутком першого року президентства В. Януковича є досягнення політичної стабільності і злагодженої роботи всіх інститутів державної влади. Завдяки злагодженій роботі всіх органів за нинішньої влади системна політична криза і криза державного управління були подолані. Це відкриває шлях до проведення базових структурних реформ у економічній і соціальній сферах та підвищення рівня життя українських громадян.

Зрушення

в економічній сфері

Даною владою за 2010 рік досягнуто фінансово-економічну стабільність в Україні. Зокрема, стабілізовано курс національної валюти й виконання макроекономічних параметрів, закладених у бюджети 2010 і 2011 років, почався ріст української економіки, одним з важливих показників якого став майже 5-відсотковий ріст валового внутрішнього продукту за 2010 рік. Відбувся істотний ріст в експортно-орієнтованих галузях української економіки – машинобудуванні, хімічній промисловості і металургії (до 20%). Відбулося зниження інфляції – з 13 до 9%, зниження дефіциту бюджету з 15 до 5%, збільшення експорту української продукції – близько 30%, збільшення промислового виробництва – 11%. Всі ці фактори дали можливість подолати кризові для економіки наслідки 2009 року.

Розвиток

автомобільних

доріг України

У 2011 році уряд виділив 10 млрд. грн. на розвиток автомобільних доріг України. В першу чергу будуть будуватися та реконструюватися дороги, які необхідні в рамках підготовки України до Євро-2012. Забезпечено своєчасне фінансування Державної служби автомобільних доріг України для якісного проведення роботи з реконструкції і будівництва доріг, мостів та шляхопроводів.

Розпочата боротьба

з корупцією

Боротьба з корупцією – одне з основних завдань діючої влади. Закон України «Про доступ до публічної інформації», підписаний Президентом, дозволить суспільству контролювати роботу органів державної влади. Це, у свою чергу, сприятиме подоланню корупції, що є одним із основних завдань діючої влади. Закон має на меті зробити діяльність державних органів відкритою, публічною та прозорою, він надає можливість кожному громадянину виявити корупціонера та притягнути його до відповідальності.

Виконання

Національного плану

 здійснення реформ

Уряд розробив 117 законопроектів, спрямованих на виконання Національного плану здійснення реформ, оперативно і водночас виважено приймає нормативні акти, які забезпечують дію законів, а також жорстко контролює виконання прийнятих нормативних актів.

Головним завданням є продовження курсу реформ, розпочатого у 2010 році. Адже без подальших трансформацій у сфері соціального захисту, без лібералізації вітчизняної економіки та зміцнення засад демократії в суспільстві  розвиток Української держави не можливий. Сьогодні здійснюються реформи у сфері охорони здоров’я та пенсійного забезпечення, адже рішучих кроків влади у цій площині суспільство чекає вже давно.

Ухвалення

податкового кодексу

є важливим кроком на шляху реформування економіки. Головні завдання оновленого кодексу – забезпечення модернізації та оновлення промисловості, створення умов для інвестицій, забезпечення високих темпів економічного і соціального розвитку. Податковий кодекс створює умови для виведення з глибокої кризи таких важливих галузей, як авіабудування, суднобудування, легка промисловість, які практично в країні зараз не працюють.

Проведення

земельної реформи

Реформа земельних відносин сьогодні є одним із основних завдань влади, покликаним досягти прозорості та чесності при використанні земельних ресурсів. Метою земельної реформи є ефективне використання землі, яке дасть змогу підвищити конкуренто-здатність України на світових аграрних ринках. Державна земельна політика виходить з розуміння того, що земля – це не тільки важливий економічний ресурс, а й національне надбання, яке потребує захисту і постійного контролю за її станом. Після реалізації земельної реформи позиції України на світових аграрних ринках значно посиляться, що дасть позитивний ефект для вітчизняної економіки в цілому.

 

Адміністративна

реформа, реформування

державної служби

У 2011 році в рамках адміністративної реформи розпочата реформа територіальних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій. На сьогодні завершено процес розробки індивідуальних положень про міністерства та центральні органи виконавчої влади. У підготовці цих проектів брали участь експерти і представники різних органів виконавчої влади. Після затвердження положень буде остаточно визначено напрямки діяльності та врегульовані функції указаних органів. Відповідно, буде з’ясовано, на якому рівні є необхідність в існуванні територіальних органів окремого відомства, а на якому відбудеться передача функцій місцевим адміністраціям, а також, яким чином здійснюватиметься контроль за реалізацією цих функцій.

Реформи

в освітній сфері

відповідають найкращим вимогам сучасності. В. Янукович поставив завдання реформувати освіту, адже діти повинні отримувати якісну та доступну як середню, так і вищу освіту. Президент неодноразово заявляв про необхідність розвитку всіх мов, у тому числі української, у закладах освіти. Президент дбає про державу, дотримуючись виконання своєї передвиборної програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Реформування

у сфері житлово-комунального

господарства

Основна мета житлово-комунальної реформи – підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів. Відбувається забезпечення сталого функціонування і динамічного розвитку сфери ЖКГ, стимулювання інвестиційної діяльності у сфері ЖКГ. Передбачається забезпечення сталої та ефективної роботи підприємств житлово-комунального господарства, поліпшення якості житлово-комунального обслуговування населення.

Реформування

системи

охорони здоров’я

Реформа спрямована на поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу всіх членів суспільства до медичних послуг належної якості. Відпрацьовуються основні напрямки структурної реорганізації мережі закладів охорони здоров’я відповідно до рівнів надання медичної допомоги з урахуванням особливостей адміністративних територій, диференціація охорони здоров’я, що надають вторинну медичну допомогу, з урахуванням інтенсивності її надання, а також особливості їх фінансового забезпечення.

Сектор з питань внутрішньої

політики райдержадміністрації.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (10.03.2011)
Просмотров: 536 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2024Хостинг от uCoz