Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Спорт » Голос Баштанщини - Спорт

Кубок АПК – у СГВК «Колос» (№120 11.11.10)

Минулої суботи на стадіоні «Колос» у Баштанці відбувся фінальний матч за кубок АПК району, у якому зустрічалися команди СГВК «Колос» (с. Добре) та «Динамо» РВ УМВС (м. Баштанка).

У І таймі гра проходила у рівній боротьбі, обидві команди більше уваги приділяли захисту, ніж атаці. Голевих моментів було мало, тому І тайм так і завершився нічиєю, рахунком 0:0.

У ІІ таймі з перших хвилин розпочалася боротьба і дальнім ударом добренцю Олександру Локатирю на 55-ій хвилині вдалося відкрити рахунок. Команда «Динамо» кинулася відіграватися. В одній з атак нападника «Динамо» було зупинено недозволеним прийомом, за що був призначений 11-метровий штрафний удар, який взявся реалізувати капітан команди Володимир Новіков. Він вцілив у стійку воріт, а Валерій Лиходій зумів забити м’яч у ворота. Тож рахунок став 1:1. Гра пішла ще цікавіше. На зустрічних курсах неподалік штрафного майданчика добренці заробили штрафний удар. Красивим голом Олександр Локатир знову зумів вивести команду вперед. Рахунок став 2:1.

Динамівці стали відіграватися, але за 5 хвилин до кінця зустрічі пропустили контр-атаку добренців. Пустовар Євген, обвівши двох захисників і воротаря, впевнено влучив у ворота, поставивши крапку в цьому турнірі. Отже, з рахунком 3:1 команда Доброго СГВК «Колос» впевнено здобула перемогу.

Голова райдержадміністрації Іван Рубський вручив команді-переможцю кубок АПК та дипломи фіналістів.

З ініціативи ВФСТ «Колос» та фінансової підтримки райкому профспілки АПК району цінними призами були відзначені кращі гравці обох команд. У команді «Динамо» – Володимир Новіков, а в команді «Колос» – Сергій Безощук. Кращим гравцем турніру було визнано Олександра Локатиря. Цінні призи їм вручили заступник голови райдержадміністрації з питань АПК Юрій Мельник та голова райкому профспілки АПК району Микола Герасимлюк.

14 листопада у селі Єрмолівка відбудеться гра за суперкубок району, у якій зустрінуться переможці чемпіонату району – команда «Злагода» та володар кубку АПК – СГВК «Колос».