Пятница, 23.03.2018, 12:44
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Над цим нам слід працювати (№62 | 09.06.2011)
Голос Баштанщини

 На початку червня голова райдержадміністрації І. В. Рубський провів розширену апаратну нараду з участю міського та сільських голів, бухгалтерів сільрад, керівників районних служб, організацій та установ.

 

Керівник району, як завжди, проінформував про заходи, які були проведені в нашому районі та області протягом травня. Зокрема, про виїзне засідання ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що проходило в Арбузинському районі на базі сільгосппідприємства «Промінь», яке спеціалізується на виробництві тваринницької продукції, застосовує сучасне високоефективне обладнання. Умови утримання і годівлі молодняка ВРХ і 1050 корів тут справді ідеальні. Звідси й надої від кожної з них 7,5-8 тис. кг. Завдяки технології підготовки і самого процесу доїння все молоко високосортне і приносить господарству чималі прибутки.

Нам би хоча б одну ось таку оазу. В поєднанні з Баштанським сирзаводом вийшов би хороший тандем співпраці, а значить і база для розвитку району. Тож напрямок роботи влади на залучення інвестицій у район обрано вірно, слід створювати відповідні умови інвесторам. Бо що б там не говорили,  результат залежить від нас.

На деяких питаннях, що стосувалися діяльності органів місцевого самоврядування, дієвості цієї роботи, співпраці міського і сільських голів з районною владою, зупинилася у своєму виступі голова районної ради Л. І. Луценко. Людмила Іванівна подякувала сільським головам, які наводять порядок у своїх селах не заради об’їздів, а постійно, зробила ряд зауважень тим, хто несерйозно ставиться до цього питання, порекомендувала тісніше співпрацювати з районним центром зайнятості в питанні використання праці незайнятого населення шляхом залучення їх до оплачуваних громадських робіт.

Начальник фінансового управління С. В. Євдощенко проінформувала про виконання районного та місцевих бюджетів за минулий період нинішнього року. В цілому по району планове завдання по наповненню бюджетів різних рівнів виконано на 107,4 відсотка. було названо сільради, де завдання перевиконано. Таких переважна більшість. На жаль, підводять район Пісківська, Христофорівська та Плющівська сільські ради.

Про взаємодію управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та інших установ з питань дотримання чинного законодавства щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, їх виявлення, своєчасного і повного обліку, якісного влаштування у сімейні форми виховання доповіла головний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах неповнолітніх Н. В. Низик.

Заступник голови райдерж-адміністрації О. В. Процак та директор Баштанської філії ВАТ ЕК «Миколаївобленерго» О. Л. Смола доповіли про стан роботи по відновленню зовнішнього освітлення та надали роз’яснення щодо своєчасної оплати за використану електроенергію на вуличне освітлення, організацію роботи з ефективного використання коштів на впровадження зовнішнього освітлення тощо.

Чимало запитань виникло в учасників наради після виступу заступника директора центру зайнятості Т. В. Поживілко, яка проінформувала про залучення безробітних до оплачуваних громадських робіт. З початку нинішнього року укладено 25 договорів з підприємствами, організаціями та установами району на 460 робочих місць. Найбільш ефективне співробітництво у цьому напрямку склалося з Баштанською міськрадою, Старогороженською, Добренською, Ленінською, Новопавлівською, Плющівською, Привільненською сільрадами. До робіт з поточного ремонту об’єктів соціальної сфери, благоустрою населених пунктів, озеленення територій залучено 246 безробітних. З невідомих причин Лоцкинська та Костичівська сільські ради не організовують оплачувані громадські роботи, хоча в РЦЗ зареєстровано відповідно 22 та 39 безробітних, які мешкають у цих селах. Звідси й невикористані  резерви, й відсутність координації зусиль та ефективної співпраці органів місцевого самоврядування та районної служби зайнятості.

На часі питання оздоровлення дітей. Про підготовку до цієї важливої кампанії говорив у своєму виступі начальник відділу освіти А. Л. Петров.

Підсумовуючи роботу розширеної наради, керівник району націлив усіх на ефективну роботу з метою соціально-економічного розвитку міста і сіл району, закликав робити все для того, аби чистим і впорядкованим було наше довкілля. А ще націлив бути більш активними, виступати з різними ініціативами і пропозиціями по всіх напрямках життєдіяльності району.

 

Галина МЕЛЬНИК.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (14.06.2011)
Просмотров: 340 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz