Пятница, 23.03.2018, 12:45
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

На шляху до розвитку громади (№77 | 21.07.2011)
Голос Баштанщини

Активну роботу в Баштанському районі розпочато у напрямку підготовки та реалізації соціальних проектів у рамках здійснення інвестиційної діяльності. Ні для кого не є секретом, що більшість фондів та донорів співпрацюють лише із неприбутковими органами самоорганізації населення. Як вже неодноразово повідомлялося раніше, найоптимальнішою формою є громадські організації. Саме тому сільськими радами було проведено дуже велику роботу по створенню громадських організацій. В результаті копіткої праці громад, сьогодні у кожній сільській раді є власна громадська організація, а отже з’явилися реальні перспективи на розвиток територіальних громад, надання соціальної підтримки різним верствам населення, забезпечення добробуту села та кожного жителя окремо із залученням додаткових коштів.

 

Завдяки участі у різного роду проектах громада отримає цінний досвід успішних держав щодо залучення жителів до активної громадянської позиції та соціальної відповідальності. Саме це надасть можливість залучити всі верстви населення до участі в плануванні життя громади, вирішувати найбільш резонансні проблеми за допомогою спільних дій.

Керівництво району не на словах, а на ділі підтримує громадські ініціативи та висловлює готовність до бюджетного співфінансування мікропроектів. Так, у лютому поточного року на базі інвестиційного відділу створено районний ресурсний центр громад, основною метою якого є допомога громадам у написанні та реалізації проектів.

Та й громади району вже мають власні успіхи. Так, Доброкриничанська, Привільненська, Явкинська сільські ради та Баштанська міська рада беруть участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року. Єрмолівська сільська рада підписали договір про співпрацю та інвестиційний договір із ТОВ «ЗЕТТА-Т», представником Міжнародної торгівельної палати у Миколаївській області на монтаж та будівництво підвідного водогону до с. Єрмолівка. Робота тут вже розпочата.

Добренська сільська рада перемогла у конкурсі Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» із проектом «Створення клубу «Берегиня» для людей літнього віку». Реалізація проекту розпочнеться із вересня 2011 року. Активно також працюють у сфері залучення додаткових коштів на свій розвиток Новопавлівська, Мар’ївська, Кашперо-Миколаївська сільські ради.

Працюють у районі і над розвитком туристичної галузі. саме із цією метою налагоджується співпраця із Асоціацією сільського та зеленого туризму «Дніпро», вже проведено ряд зустрічей та зроблено попередні домовленості по маршруту Аркасівської Христофорівки.

Ми вітаємо наші сільські ради із їхніми здобутками та бажаємо успіху! Таким чином, спрямування спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування із громадою на реалізацію інвестиційних проектів та грантових програм забезпечить розвиток сільських територій та розв’язання найбільш наболілих соціальних проблем.

На досягнутому зупинятися не можна, потрібно крокувати вперед. Адже спільна  ефективна та наполеглива праця є запорукою сімейної злагоди й добробуту населення, піднесенню села, а в цілому перспективи розвитку району.

Людмила ЛУЦЕНКО,

голова районної ради.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (25.07.2011)
Просмотров: 294 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz