Среда, 01.05.2024, 20:50
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

За новітніми технологіями (№5-6 | 20.01.2011)

За минулий рік у нашому місті замінили покрівлю на дев’яти багатоповерхівках,  в яких функціонують об`єднання співвласників багатоквартирних будинків. При цьому замість шиферу використовували металочерепицю і проф-настил. Строк експлуатації таких покрівель в чотири-п’ять разів більший, ніж на будинках, покритих шифером.  Для заміни дахів у рамках реалізації державної програми реформування житлово- комунального господарства виділено і освоєно 1 мільйон 22 тисячі гривень.

Одним з першочергових напрямків реконструкції міського житлового фонду перший заступник міського голови Віктор Кот вважає теплостанцію, яка передбачає утеплення стін багатоквартирних будинків. У цьому напрямку триває підготовка проектів для проведення необхідних робіт по кожному будинку, визначаються суми необхідних коштів для послідуючого виділення їх з державного бюджету. Належить здійснити теплоізоляцію стін панельних багатоквартирних будинків, яких у райцентрі нараховується вісім.

Першим етапом виконання енергозберігаючої програми міськради є заміна вікон у всіх дошкільних дитячих закладах міста. За минулий рік замінені на металопластикові вікна в чотирьох дитсадках райцентру на суму 492 тисячі грн. В 2011 році за рахунок бюджету розвитку цю роботу буде завершено у всіх дитсадках міста.

Що ж стосується теплоізоляції квартир об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, то тут ініціативу по заміні вікон і дверей проявляють, перш за все, самі мешканці. Практично кожен власник квартири бере участь в  теплоізоляції свого житла. Ця робота здійснюється цілорічно. Найбільш результативно йде заміна дерев’яних вікон на металопластикові в багатоквартирних будинках на  вулицях Баштанської республіки, Полтавській, Промисловій та інших.   

Проектування реконструкції чи будівництва будь-якого об’єкта в місті передбачає впровадження енергозберігаючих технологій. Наприклад, реконструкція електромереж передбачає установку енергозберігаючих ламп і багатотарифних лічильників, обов’язковим компонентом ремонту водоканалізаційних систем міста стала заміна металевих труб на пластикові і т. д.

В нинішньому році передбачено також капітальний ремонт дитячого садка «Теремок», на виготовлення проектно-кошторисної документації якого виділено 200 тисяч гривень.  Безпосередньо на ремонт «Теремка» з бюджету розвитку в цьому році заплановано виділити 400 тисяч гривень. А в цілому на реконструкцію цього дитячого дошкільного закладу передбачено виділити близько п’яти мільйонів гривень. В цій сумі, окрім впровадження вищеназваних технологій, передбачено і вартість установки сонячних батарей на даху дитсадка. Це дасть можливість зекономити на споживанні газу й електроенергії.

Застосовують енерго-зберігаючі технології  і в системі водозабезпечення Баштанки. Зокрема, при ремонті насосної станції 3-го підйому були встановлені регулятори частоти обертів електродвигунів, що дало можливість значно продовжити строк експлуатації водомереж. Такі ж регулятори встановлені і на водопідкачувальних станціях біля багатоповерхових будинків.

Немало треба зробити і по впровадженню сучасних технологій у дорожньому будівництві. В першу чергу, слід підвищити вимоги до якості ремонту доріг і дорожньо-будівельних  матеріалів.

 – Впроваджуючи інноваційні технології в комунальному господарстві міста, – відзначив наприкінці бесіди В. В. Кот, – ми ставимо собі за мету не тільки підвищити якість комунальних послуг, але і в значній мірі зекономити бюджетні кошти.

Олександр БАСЕНКО.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (24.01.2011)
Просмотров: 641 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 1
0  
1 Ігор Михайлович   (01.06.2011 10:09) [Материал]
А все-таки найефективнішим є використання вічної та безкоштовної енергії сонця. Слушно сказано, що в дощову чи просто похмуру погоду сонця не видно, а значить єнергія недоступна.
Але: Навіть, якщо припустити, що в нашій (центральноєвропейській зоні) пів року сонця не видно із за хмар, а ще одна половина це ніч, то ми маємо 25% можливості, отримувати цю енергію. Залишається її нагромадити і розумно використати. Термоси-акумулятори, які це вміють, вже в Німеччині створені. Деякі моделі можуть круглорічно забезпечити (напликлад невеликий будинок) опаленням і гарячим водопостачанням на 85% !!! ...
Вітрів у нашій зоні достатньо, і якщо великий вітровий електрогенератор дуже дорогий, а що ще гірше - галасливий, то маленький дешевий і тихий легко зправиться з 15%, які залишились. Це гарантований спосіб зробити домашню теплостанцію автономною, тобто незалежною від цін на газ. дрова, чи електроенергію.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2024Хостинг от uCoz