Четверг, 09.05.2024, 00:10
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Громада [366]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Громада » Голос Баштанщини - Громада

НЕБЕЗПЕКА ЧАДНОГО ГАЗУ (№132 9.12.10)

Із настанням опалювального періоду зростає кількість нещасних випадків, спричинених необережним поводженням із опалювальними системами, газовими приладами. Тому Баштанське управління експлуатації газового господарства вже вкотре звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил безпеки при користуванні газом у побуті.

Переважна кількість нещасних випадків стається з причин несправності димових та вентиляційних каналів, самовільного втручання абонентів у конструкцію газових приладів, несанкціонованого монтажу і демонтажу газового обладнання.

Чадний газ – дуже небезпечний безбарвний газ, який не має запаху. Він зустрічається всюди, де недостатня для згорання речовин кількість кисню, погано працюють витяжки, забиті димарі. Небезпека полягає ще й в тому, що чадний газ, потрапляючи в кров, сполучається з гемоглобіном, який втрачає здатність розносити кисень організмом, і людина гине від задухи.

Завжди треба бути насторожі у замкнених, погано провітрюваних приміщеннях.  Там про чадний газ можуть свідчити кіптява, задимленість, жовте полум’я пальників. Треба також уважно стежити за власним самопочуттям. Сильний головний біль, слабкість, запаморочення, туман перед очима, нудота – ознаки небезпечної концентрації отрути. Тому треба негайно вийти на свіже повітря.

Димовентиляційний блок не повинен мати тріщин, вони ведуть до погіршення тяги та задування опалювальних приладів у вітряну погоду. Димові та вентиляційні труби повинні бути утеплені. Якщо труби не утеплені зовсім, або утеплені недостатньо, може намерзнути лід (особливо в морозну погоду), який поступово зовсім перекриє димохід. Відсутність або недостатність тяги призведе до потрапляння димових газів у житлові приміщення, що може викликати тяжке отруєння або навіть смерть. З цієї ж причини ні в якому разі не можна закривати вентиляційні канали, навіть в дуже холодну погоду. Перед початком експлуатації газових приладів необхідно обов’язково отримати акт про придатність димових та вентиляційних каналів.

Баштанське управління експлуатації газового господарства нагадує, що відповідальність за стан та використання димових та вентиляційних каналів та газових приладів лежить, перш за все,  на власниках. Особливу увагу при експлуатації газових приладів слід приділяти автоматиці безпеки – вона повинна надійно працювати.

При виявленні запаху газу чи порушень в роботі газового обладнання звертайтеся в аварійну службу Баштанського УЕГГ за тел.: 104 та 2-83-13. Пам’ятайте, що ваша безпека знаходиться, перш за все, у ваших руках.

Шановні абоненти – користувачі

природного газу!

Користуючись нагодою, напередодні Нового року,  вітаю вас з наступаючими святами та бажаю, щоб у ваших  домівках завжди було тепло та затишно. А для цього необхідно до кінця року розрахуватись за використаний природний газ у грудні та погасити заборгованість, якщо вона є.

Будьмо взаємо-ввічливими.

Анатолій Свирса,

начальник

Баштанського УЕГГ.

Категория: Голос Баштанщини - Громада | Добавил: admin (09.12.2010)
Просмотров: 896 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2024Хостинг от uCoz