Среда, 27.11.2024, 08:48
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Оголошення [98]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Оголошення » Голос Баштанщини - Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ (№79 | 28.07.2011)
ОГОЛОШЕННЯ

Дотримуйтеся

 правил безпеки

В Баштанському районі майже 4 тисячі сімей користуються скрапленим газом у балонах. Жителі 26 сіл, до яких не підведено природний газ, використовують скраплений газ, адже це зручно, особливо в теплу пору року. Але користування цим газом дуже небезпечне, якщо не дотримуватися правил безпеки. Хочу нагадати основні правила безпечного користування:

* Не встановлюйте газобалонну установку в приміщеннях, де є вхід в підвали. Скраплений газ важчий за повітря, тому при витоку він буде накопичуватися в підвалах і достатньо іскри, щоб газоповітряна суміш вибухнула.

* Відстань від балона до газової плити має становити не менше 0,5 метра. Якщо балон розміщується навпроти топкових дверцят печей, то відстань має бути збільшена до 2 метрів.

* Приєднання балона до газової плити виконується гумотканевим рукавом, який повинен відповідати державним стандартам і не мати пошкоджень зовнішнього шару гуми.

* Під час заміни балона забороняється користуватися відкритим полум’ям, вмикати і вимикати електроосвітлення.

* Після завершення користування газовою плитою обов’язково закрийте крани на газовій плиті та вентиль на балоні.

* Якщо ви почули запах газу, закрийте крани і вентиль, провітріть приміщення, зателефонуйте до аварійної служби за тел.: 104, 2-83-13.

Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то користування скрапленим газом вам не зашкодить.

Хочу також застерегти: не заправляйте балони на автомобільних заправках, це небезпечно. Користуйтеся послугами служби скрапленого газу. Замовляйте балони з газом за телефоном  2-86-81. Вам привезуть його та встановлять спеціалісти.

 

Анатолій СВИРСА ,
начальник Баштанського УЕГГ.



УВАГА! НАФТОПРОВІД!

Філія «ГІМН» ВАТ «Укртранснафта» доводить до відома власників та користувачів земельних ділянок, що територією Баштанського району проходить магістральний нафтопровід «Снігурівка – Одеса» діаметром 720 мм, високого тиску.

Згідно із Законом України «Про правовий режим  земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів» від 17 лютого 2011 року №3041-VІ для забезпечення безпечної експлуатації та виключення можливості ушкодження об’єктів магістральних нафтопроводів, встановлюються охоронні зони вздовж магістральних нафтопроводів з обох боків шириною 150 м. На багатониткових магістральних нафтопроводах охоронні зони визначаються від осі крайніх магістральних нафтопроводів у розмірі, встановленому для найбільшого умовного діаметра серед всіх ниток.

Земельні ділянки, розташовані в охоронних зонах об’єктів магістральних трубопроводів, не вилучаються в їх власників або користувачів, а використовуються з обмеженнями, встановленими вказаним Законом та іншими нормативно-правовими актами. До загальних обмежень, що діють в охоронних зонах об’єктів магістральних трубопроводів незалежно від внутрішніх зон безпеки, належить заборона: пошкоджувати та розбирати об’єкти магістральних трубопроводів;

розбирати та руйнувати водопропускні, берегоукріплювальні, земляні, протиерозійні, протипожежні та інші споруди, що захищають об’єкти магістральних трубопроводів від руйнування, а також прилеглі території від аварійного витікання продукту, що транспортується магістральним трубопроводом;

переміщувати, руйнувати та пошкоджувати в будь-який спосіб знаки закріплення магістральних трубопроводів на місцевості, пошкоджувати або руйнувати лінійну частину цих трубопроводів, засоби електрохімічного захисту від корозії, запірну арматуру, засоби технологічного зв’язку і лінійної телемеханіки, інші складові магістральних трубопроводів;

кидати у водні об’єкти якорі, проходити із закинутими якорями, ланцюгами, лотами, волокушами і тралами; проникати на об’єкти магістральних трубопроводів, відчиняти люки, хвіртки і двері підсилюючих пунктів кабельного зв’язку, що не обслуговуються, огорож вузлів лінійної арматури, станцій катодного і дренажного захисту, лінійних і оглядових колодязів та інших лінійних споруд, відкривати і закривати запірну арматуру, вимикати і вмикати засоби зв’язку, енергозабезпечення, автоматики і телемеханіки магістральних трубопроводів;

перешкоджати проїзду аварійної та спеціальної техніки підприємств магістральних трубопроводів.

Підприємства магістральних трубопроводів під час виконання капітальних та інших планових робіт з метою забезпечення безаварійної експлуатації магістральних трубопроводів без оформлення речових прав на земельні ділянки мають право:

облаштовувати під’їзні шляхи та пересуватися будь-якими видами транспорту і спеціальної техніки на об’єкти магістральних трубопроводів для їх технічного обслуговування, проведення ремонтних робіт згідно із схемами під’їздів, погодженими з власниками або користувачами земельних ділянок;

копати шурфи на земельних ділянках, розташованих в охоронних зонах об’єктів магістральних трубопроводів, для перевірки якості ізоляції об’єктів магістрального трубопроводу і стану засобів їх електрохімічного захисту від корозії та проводити інші земляні роботи, необхідні для забезпечення нормальної експлуатації об’єктів магістрального трубопроводу, за умови повідомлення про це власників або користувачів земельних ділянок не менш як за три дні до початку робіт та приведення цих земельних ділянок у стан, придатний для подальшого використання за призначенням;

здійснювати технологічну розчистку (облаштовувати просіку) від чагарників та деревостанів лінійної частини магістральних трубопроводів до 10 метрів від їх осі з кожного боку з метою запобігання негативній дії шкідливих факторів на магістральні трубопроводи та з метою захисту лісів без попереднього погодження з лісокористувачами та відповідними органами нагляду і контролю.

Траса нафтопроводу постійно контролюється службою безпеки філії.

ПАМ’ЯТАЙТЕ ! Згідно зі ст. 292 Кримінального кодексу України пошкодження або руйнування магістральних нафто-, газо- та нафтопродуктопроводів, відводів від них, а також технологічно пов’язаних з ними об’єктів, споруд, засобів автоматики, зв’язку, сигналізації, якщо це призвело до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або спричинило небезпеку для життя людей, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до п’яти років.

Шановні громадяни! Магістральний нафтопровід є власністю держави. Посадові особи або громадяни, які виявили пошкодження об’єктів магістральних трубопроводів або вихід (витікання) продукту з нього, зобов’язані негайно повідомити про це підприємство магістральних трубопроводів, центральний орган виконавчої влади з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, Міністерство внутрішніх справ України або місцевий орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування.

При виявленні пошкоджень необхідно негайно повідомлятидиспетчеру філії за безкоштовним телефоном 8005025120 (цілодобово).

             

Категория: Голос Баштанщини - Оголошення | Добавил: admin (01.08.2011)
Просмотров: 862 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 6
Гостей: 6
Жителей: 0
OnlineBSH© 2024Хостинг от uCoz