Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » 2011 » Апрель » 27

Минулої суботи у Христофорівці відбулася фінальна гра з футболу на Кубок відкриття сезону.

Футбол Баштанка

У фіналі зустрілися команди господарів та ЗАСТ «Зоря Інгулу». Гра проходила дуже цікаво, у напруженій боротьбі, бо футболісти обох команд були повні рішучості отримати перемогу, адже недарма говорять: «Як почнеш сезон, так і завершиш». Тому І тайм закінчився нічиєю 0:0.

У ІІ таймі напруження зростало і м’яч потрапив спочатку в одні, а потім і в другі ворота. Рахунок став 1:1, а ще через деякий час 2:2. Однак досвід взяв гору й з рахунком 4:2 перемогу отримала команда ... Читать дальше »

Просмотров: 590 | Дата: 27.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)