Суббота, 26.05.2018, 02:15
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Будні влади (№63 | 11.06.2011)
Голос Баштанщини

Минулої середи голова райдержадміністрації Іван Рубський, заступник голови районної ради Валентина Каратєєва зустрілися з активом села    Новоіванівка.

Зустріч проходила в сільській бібліотеці у вигляді «круглого столу». І. В. Рубський, характеризуючи соціально-економічний розвиток району і перспективи на майбутнє, звернув особливу увагу на самоорганізацію населення у вирішенні нагальних проблем громади. На цьому акцентують увагу й інвестори, які цікавляться нашим районом.

Прослухавши інформацію керівника району, новоіванівці поділилися своїми проблемами. Зокрема, завідуючий Новоіванівським ФАПом Іван Рокосовик порушив питання перенесення тирла з центру села за його межі, як того вимагають приписи Баштанської СЕС. На жаль, голова спілки власників корів А. М. Тюхтя не звертає на це уваги. Хоча члени спілки вже здали й кошти для перенесення корит для напування корів за село.

Його підтримали й інші учасники зустрічі, які, крім цього, поскаржилися на те, що в спілки є 285 га землі, але їх худобі ніде пастися. Бо голова спілки самовільно використовує 150 га землі в своїх цілях.

Як пояснив Новоіванівський сільський голова Олександр Маліновський, вже тричі він намагався збирати збори членів спілки власників корів, але із 110 чоловік приходить лише 40. Тобто, немає кворуму, щоб переобрати нового голову спілки. Сільський голова запропонував ще раз зібрати збори членів спілки власників корів, доручивши депутатам сільської ради рознести запрошення особисто кожному члену спілки.

– Ви обрали голову спілки, ви й можете його  звільнити. Це питання може вирішити лише громада, – зазначив І. В. Рубський. – Щодо наведення порядку у використанні землі, що належить спілці, цим питанням займуться наші спеціалісти. А щодо зміни місця розташування тирла – це теж у ваших руках.

– Проблема якісної питної води актуальна скрізь, – сказав головний лікар Баштанської СЕС Олександр Бондар, який взяв участь у зустрічі. – Тому перенесення тирла з центру села – у ваших інтересах. В цьому вже переконалися жителі с. Лоцкине, де тирло теж було неподалік криниці. Тепер вода в ній непридатна для вживання.

І. Ю. Рокосовика також хвилює те, що не всі новоіванівці проходять ФГ-обстеження. Завдяки пересувному флюорографу тепер не треба їхати в райцентр, але є 20 чоловік у селі, які проігнорували запрошення на ФГ-обстеження. На них не може вплинути ні він, ні сільський голова. Тому Іван Юрійович просив головного лікаря СЕС видати заборону заготівельникам на прийом молока від цих осіб до тих пір, поки вони не пройдуть ФГ-обстеження.

Медсестру Новоіванівської ЗОШ Віру Фатєєву цікавило питання проходження медогляду школярами. Як повідомила В. М. Каратєєва, в центральній районній лікарні розроблено графік  виїзду районних лікарів по селах для проходження медогляду учнями, про який будуть повідомлені всі сільські ради. Це робиться з метою зручності для сільського населення та уникнення черг у ЦРЛ.

Крім цього, депутат районної ради Валентин Тітенко порушив питання підвозу дітей до Новоіванівської та Новопавлівської ЗОШ.

Новоіванівці нарікали на автобусне сполучення з обласним центром, яке їм неякісно надає обласне транспортне підприємство і просили втрутитися районну владу. В. В. Фатєєву хвилює, чому сьогодні цех №1 «Укртелекому» не надає роздруківку за надані послуги, а вказує лише суму. Селян також непокоїть питання реалізації врожаю-2011.

– Приємно, що ви так активно включилися в обговорення проблем громади, – підкреслила В. М. Каратєєва. – Нещодавній об’їзд сільських рад показав, що ваш дитсадок оформлений з любов’ю. будинок культури – один з небагатьох, де робота кипить. Ви надаєте велику увагу благоустрою. І це дуже добре.

В свою чергу, новоіванівці подякували керівництву району за таку зустріч, за цікаву інформацію. Вони переконалися, що проблеми їх села і району в цілому не байдужі для влади.

 

Олена ВИНОГРАДОВА.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (20.06.2011)
Просмотров: 293 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz