Пятница, 20.04.2018, 22:17
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSHБаштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 183

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Задля реформування економіки (ФОТО) (№79 | 28.07.2011)
Голос Баштанщини


Засідання комітету з економічних реформ при райдержадміністрації відбулося за участю заступника голови облдержадміністрації, відповідального секретаря комітету з економічних реформ при Миколаївській облдержадміністрації І. А. Катвалюка та виконуючого обов’язки начальника головного управління економіки облдержадміністрації М. І. Тульського. Насамперед вони оглянули виробничу базу ЗАСТ "Зоря Інгулу”, ПАТ "Баштанський сирзавод”, ФГ "Головченко В. В.”.

У роботі засідання взяли участь міський та сільські голови, керівники районних установ та організацій, члени комітету з економічних реформ.

Голова райдержадміністрації  І. В. Рубський детально ознайомив зі станом та тенденціями соціально-економічного розвитку нашого району, перспективами на майбутнє, в якому особлива роль надається інвестиційній діяльності. Проаналізував І. В. Рубський і наповнення бюджетів усіх рівнів, що дає можливість розвивати соціальну сферу, будувати та ремонтувати соціальні об’єкти, підкреслив, що разом із громадою можна вирішувати питання, які не потребують великих капіталовкладень. Це – благоустрій, наведення порядку. Методом народної толоки можна вирішити чимало нагальних  проблем.

Саме проблемним питанням була присвячена більша частина виступу керівника району. Зокрема, стан ринку праці, зростання безробіття, чимало треба вирішити питань з благоустрою, наведення відповідного санітарного стану в окремих селах, на вулицях та на деяких об’єктах. Переробці вирощеної на наших полях сільгосппродукції слід надати в перспективі особливої уваги, адже в цьому справжня ціна нашої праці, джерело доходів.

Разом з тим, переробну промисловість треба забезпечувати сировиною. Для прикладу, наш ПАТ «Баштанський сирзавод» може переробити набагато більше молока, ніж сьогодні. Проблема у його нестачі. Отже, слід якнайшвидше вирішувати ще одну глобальну проблему – відродження молочного скотарства і тваринницької галузі в цілому.

В районі вже є певні напрацювання відносно переробки продукції безпосередньо на місцях. Фермерське господарство Валентина Головченка, наприклад, має крупорушний цех, лінію по виготовленню смаженого соняшникового насіння.

У садівничому підприємстві «Зоря Інгулу» на 90 відсотків вже готовий цех по переробці фруктів, будується сучасний холодильний цех.

Розширюється асортимент перероблюваної продукції на ВАТ «Баш-танська МТС» та ПП «Астра Агропром».

Серед проблем, що непокоять керівництво району, І. В. Рубський назвав стан доріг загальної і комунальної власності, виконання програми «Питна вода» не лише в райцентрі, а  і в кожному населеному пункті. Екологічна безпека району великою мірою залежить від введення в дію очисних споруд на ПАТ «Баштанський сирзавод», ліквідації сміттєзвалищ.

Неабияке занепокоєння викликає багаторічне будівництво газопроводу до с. Привільне, стан сільських закладів культури. Під особливий контроль треба брати економне витрачання енергоносіїв, повне забезпечення закладів освіти шкільними автобусами тощо.

Є над чим працювати і владі, і громаді. Останнім часом в районі створено понад півсотні органів самоорганізації. На такі осередки громадської активності, а також на комітет з економічних реформ, покладаються великі надії. Вони працюватимуть по один бік барикад – на розвиток району, поліпшення життя мешканців нашого степового краю. Всі разом, об’єднавши зусилля, ми зможемо стати конкурентоспроможними, зможемо здійснити заплановане: залучити якомога більше внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

Про заходи по залученню інвестицій у розвиток Баштанського району досить змістовно і обгрунтовано говорила у своєму виступі начальник відділу інвестиційної політики та управління майном територіальних громад міста та сіл району Тетяна Гвоздь.


Перед присутніми виступили представники облдержадміністрації. Краще працювати, більше виробляти і переробляти, аналізувати, шукати причини недоліків і вчасно їх викорінювати, ліквідовувати заборгованість за користування енергоносіями, по заробітній платі,здійснювати моніторинг і контроль кожного питання – на це націлили всіх присустніх І.А. Катвалюк та М.І. Тульський.

 

Галина МЕЛЬНИК.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (01.08.2011)
Просмотров: 394 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 2
Гостей: 2
Жителей: 0
OnlineBSH© 2018Хостинг от uCoz