Среда, 27.11.2024, 14:38
Официальный сайт - портал г. Баштанка
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню Online BSH



Баштанка
Категории каталога
Голос Баштанщини - Влада [205]
Баштанский опрос
Нужно в Баштанке агентство по недвижимости?
Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Влада » Голос Баштанщини - Влада

Справи депутатські (фото) (№42 | 21.04.2011)
Голос Баштанщини

Довір’я людей – через конкретні справи

Стратегічним напрямком діяльності нинішньої влади є турбота про людей. І щоб цей вислів не залишився голослівним, депутати обласної ради від Партії регіонів Володимир Фроленко і Фелікс Ольшевський вирішили особисто ознайомитися з проблемами населених пунктів Баштанського району.

13 квітня народні обранці разом з радником голови районної ради, депутатом районної ради від Партії регіонів Валентиною Єланцевою побували на території Плющівської, Старогороженської, Привільненської, Єрмолівської та Ленінської сільських рад, де зустрілися з людьми, оглянули об’єкти соціальної  сфери, вислухали кожного і по мірі можливості намагалися допомогти людям відразу чи брали проблему на контроль. Жодне звернення громадян не залишилося без уваги. В. О. Фроленко одночасно провів особистий прийом громадян.


Плющівська сільська рада

 Спочатку В. О. Фроленко і  Ф. В. Ольшевський відвідали Плющівську сільську раду. Сільський голова Микола Луценко розповів  чим живе територіальна громада, про проблеми, над якими працює сільська рада. Найбільшою з них є недофінансування, що негативно відбивається на вирішенні багатьох нагальних питань.

Від імені обласної влади депутати рекомендували сільській раді заключити договори соціального партнерства з усіма товаровиробниками й земле-власниками, встановивши розмір плати за гектар. Така форма співпраці дасть можливість сільраді планувати свою роботу. Звичайно, благодійна допомога теж залишається актуальною.

На особистий прийом до В. О. Фроленка прийшли 4 жителі Плющівки.

Директор Плющівського будинку культури Людмила Купленко просила допомогти у ремонті глядачевої зали, де обвалилася стеля. Ще в 2006 році сильний вітер позривав коньки з даху БК. Протягом 4 років сніг і дощ потрапляли на горище, в результаті чого частина стелі обвалилася. І хоча Л. М. Купленко не раз зверталася з клопотаннями до сільської ради, ніхто за цей час так і не поправив покрівлю. Крім цього, будинок культури не опалюється, а в ньому працює 9 гуртків, які відвідують 78 плющівців різного віку. В БК розміщується і сільська бібліотека.

Сільський голова пояснив, що на території сільської ради функціонує два заклади культури. В цьому році завдяки спонсорській допомозі голови ф/г  В. В. Головченка робиться ремонт Новогеоргіївського сільського клубу.

Непорозуміння, що вже не один рік триває між сільським головою і директором БК, намагалися розв’язати обласні депутати, закликавши до взаємопорозуміння обидві сторони. Адже від конфлікту страждають, перш за все, жителі села.

В. О. Фроленко і Ф. В. Ольшевський побували в будинку культури. Оглянувши об’єкт, порадили Л. М. Купленко звернутися за допомогою до місцевих товаровиробників, а сільському голові – подбати про облаштування електричного опалення бібліотеки і кімнат для гурткової роботи.

Інструктора по спорту Світлану Ванжулу і шанувальника спорту Петра Чумаченка хвилює недостатня кількість грошей, що виділяються на розвиток спорту й особливо футболу. Сільська спортивна команда бере активну участь у всіх районних змаганнях. Зокрема, в минулому році посіла ІІІ місце в районній спартакіаді. В цьому році футболісти через брак коштів не мають можливості брати участь у всіх турнірах.

Вислухавши обидві сторони, Ф. В. Ольшевський пообіцяв подарувати футбольні м’ячі, а                                                                           В. О. Фроленко – спортивну форму сільській футбольній команді, якщо місцеві товаровиробники не бажають замовити форму з логотипом свого господарства.

Вчитель музики і хореографії Плющівської ЗОШ Ольга Сукманова звернулася до обласних депутатів з проханням допомогти встановити дзеркала в хореографічному класі, де займається 30 дітей. Депутати порадили директору школи написати клопотання місцевим товаровиробникам. Адже на придбання дзеркал потрібна не така вже й велика сума.

Питання автобусного сполучення з райцентром порушив пенсіонер В. Г. Гулавський. Відколи перестав ходити рейсовий автобус, водій приватної маршрутки (на 8 чоловік) відмовляється возити пенсіонерів безкоштовно. І вони не можуть скористатися своїм законним правом безкоштовного проїзду.

В. О. Фроленко пояснив Віктору Петровичу, що це проблема всього району. Сьогодні районна влада працює над заключенням договору з іншим автоперевізником.

Після особистого прийому громадян обласні депутати разом з Плющівським сільським головою відвідали Плющівську ЗОШ, дитячий садок.

Плющівка

(У Плющівському дитсадку)

Директор школи С. В. Таранкова, провівши екскурсію по школі, попросила допомогти у придбанні спортінвентаря. Ф. В. Ольшевський пообіцяв подарувати школі баскетбольні і волейбольну сітки, м’ячі, DVD.

Прихожани православної церкви Різдва Христового, які саме наводили лад на території храму разом з отцем Павлом, теж звернулися до обласних депутатів з проханням допомогти замінити вікна в церкві на металопластикові. Ф. В. Ольшевський пообіцяв виконати їх прохання і попросив надати розміри всіх вікон.

Старогороженська сільрада

 Проблем у цієї сільської ради теж вистачає. На прийом записалося всього 2 чоловіка, але допомога їм була потрібна терміново.

Завідуюча сільським центром соцзахисту Світлана Боднар просила допомогти в лікуванні сина-випускника, який страждає на ангеодисплазію правої нижньої кінцівки. Хлопцю двічі робили операцію в Києві. В травні треба знову їхати до лікаря, щоб зробити ін’єкції для розсмоктування тромбів. Депутати надали необхідну допомогу на придбання ліків та проїзд до Києва.

Просили допомоги в депутатів для інваліда дитинства ІІ групи Т. Т. Нікітенко вчителі і сусіди. Жінка знаходиться в районній лікарні і потребує хірургічного втручання. Сім’я – малозабезпечена, чоловік помер, а молодша донька Інна навчається в 9 класі. В. О. Фроленко по телефону зв’язався з головним лікарем ЦРЛ О. В. Тарантаєм, який взяв цю справу на особистий конт-роль, запевнивши, що Тетяна Тарасівна безкоштовно буде пролікована. Ф. В. Ольшевський надав грошову допомогу Інні, щоб вона могла провідувати маму в лікарні.

Оглянули депутати приміщення сільського будинку культури, школи, дитсадка і бібліотеки. Директор Старогороженської ЗОШ В. О. Богданов подякував В. О. Фроленку, який виділив кошти на придбання м’ячів у спортзал та інструментів у кабінет трудового навчання.

Старогороженськ

(У Старогороженській ЗОШ)

Обласні депутати залишилися задоволені станом школи, обладнанням, яке збережено і знаходиться в робочому стані.

Сільський голова Леонід Павленко поділився планами по переведенню дитячого садка, який нині розташований у школі, в його рідне приміщення, де сьогодні знаходиться сільська бібліотека, а бібліотеку – в колишній садочок. Наразі виготовляється документація на електричне опалення.

В. О. Фроленко зробив зауваження сільському голові з приводу того, що в селі немає футбольної команди, хоча є непогане ігрове поле.

Привільненська сільрада

 Проблеми Привільненської сільської ради добре відомі   В. О. Фроленку. Адже тут розташоване його приватне підприємство «Вісла». Але на прийом теж   прийшли люди, щоб їх почув і депутат Ф. В. Ольшевський.

Директор школи-інтернат  В. Ф. Бєляєв розповів, що вони власними силами розчистили пустир від сміття, зробили огорожу і хочуть облаштувати дитячу площадку для наймолодших вихованців. Тому й звертається до обласних депутатів з проханням посприяти у придбанні невеликої дитячої площадки.

В. О. Фроленко сказав, що в центрі села він за власні кошти планує встановити велику дитячу площадку, а з цим проханням звернеться до обласної організації Партії регіонів.

Педагогів Привільненської ЗОШ О. П. Бутенко і С. О. Цап, які прийшли від імені всього колективу, хвилює температурний режим у їхній школі, де навчається 209 дітей. Скільки разів уже переробляли систему опалення, але ефекту ніякого. 7 котелень не вкладаються у норму використання вугілля, якість якого низька. Крім цього, потребують заміни вікна в приміщенні школи, якій 25 років.

Сільський голова Анатолій Савченко запропонував прийняти рішення про перехід школи на електричне опалення. Сільрада переводить дитячий садок на цей вид опалення теж. Економія буде в два рази. До того ж, між школою і дитсадком знаходиться потужна електропідстанція.

Привільне

(Прийом у Привільненській сільській раді)

В. О. Фроленко сказав, що він клопочеться перед обласною радою, щоб у цьому році були виділені кошти на заміну вікон у Привільненській ЗОШ. А Ф. В. Ольшевський пообіцяв до вересня подарувати необхідний спортінвентар, список якого передали вчителі, а також підсилювачі, колонки і мікрофони.

Єрмолівська сільрада

Найбільше людей прийшло на прийом до депутатів у Єрмолівці. Заготівельник молока від ЗАТ «Баштанський сирзавод» Світлана Балдук просила допомогти придбати апарат «Екомілк» для визначення жирності молока. Здавачі молока самі купляти відмовляються, а товариство обіцяє придбати апарат до кінця року. Але він потрібен уже сьогодні. Депутати пообіцяли вивчити дане питання, а потім визначитися, чим можна допомогти.

Колишню доярку Тетяну Гончарову з Новоукраїнки та Галину Іванову з Єрмолівки, яка прийшла за свого чоловіка, колишнього тракториста Валерія Іванова, хвилює питання щодо незавершеної процедури ліквідації СТОВ «Степове», через що вони не можуть оформити документи на пільгову пенсію.

Депутати пообіцяли розібратися з даним питанням, написавши запит у райдержадміністрацію і прокуратуру.

Ще двоє людей звернулися з проханням допомогти вирішити конфліктні питання, пов’язані з земельними і майновими паями ПП «Злагода» та ф/г «Світанок». Депутати порадили позивачам написати листи-звернення до керівників цих господарств. Якщо відповіді не  буде, тоді депутати втрутяться у вирішення цих питань.

Завідуюча Єрмолівським дитсадком Оксана Скляр просила допомогти придбати іграшки для малюків, директор школи   Т. Г. Бєляєва – газонокосарку, а завідуюча будинком культури Ольга Ваколюк – у ремонті закладу культури. Депутатів цікавило, чому місцеві товаровиробники і підприємці не беруть участі у вирішенні проблем громади. Це ще раз доводить, що необхідно укласти договори про соцпартнерство.

Сільський голова Галина Балдич поділилася проблемами, які хвилюють всю громаду. Це – аварійний стан місцевого водопроводу. Вже витратили 43 тис. грн., а пориви як були, так і є. Ні сільський бюджет, ні громада не в змозі самі впоратися з цією проблемою.

Ф. В. Ольшевський вніс свій внесок у збір коштів на виготовлення пам’ятної плити 98 загиблим у роки війни новоукраїнцям, яку хочуть встановити біля перенесеної могили в Новоукраїнці. Фермер О. П. Горбунов із власної ініціативи, за свої кошти встановлює пам’ятник на місці перепоховання та облаштовує територію. Новоукраїнці вже зібрали 2,5 тис. грн. з необхідних 8 тисяч.

Ленінська сільрада

Лише надвечір обласні депутати дісталися Ленінської сільської ради. Втома давалася взнаки. Але та атмосфера, що панує в цій громаді, зняла її, як рукою. Ленінці не чекають, що до них хтось прийде і щось зробить. Їх згуртованість, взаєморозуміння і наполегливість сподобалася депутатам обласної ради.

Як і скрізь, депутата сільської ради Миколу Ткаченка хвилює стан доріг, особливо від Михайлівки до Леніне. Микола Олександрович просив депутатів допомогти пальним, а вони своїм транспортом можуть навезти жорстви з кар’єра, що неподалік села, але потрібен екскаватор. Сільський голова Любов Подпальна повідомила, що вже мала розмову з директором райавтодору О. П. Годіним, який погоджується прислати грейдер, щоб розрівняти дорогу. Обласні депутати пообіцяли придбати 0,5 т пального.

Коли Ф. В. Ольшевський запитав ленінців, як у них вирішується питання з визначенням жирності молока, Любов Анатоліївна розповіла, що ще 2 роки тому здавачі молока зібрали кошти і придбали апарат «Екомілк». Тепер ні в кого ні до кого немає претензій.

Немає проблем у ленінців і з виготовленням пам’ятної плити, на якій будуть викарбувані імена всіх загиблих у роки війни односельчан.

– У минулому році вже встановили одну таку плиту, – розповіла Л. А. Подпальна, – а в цьому році до 9 травня встановимо ще одну. Це була ініціатива самих людей, тому й кошти здають усі добровільно.

Через пізній час В. О. Фроленко і Ф. В. Ольшевський не побували ні в місцевій школі, ні в дитячому садку, ні на інших об’єктах. Але пообіцяли приїхати в село ще раз.

Підсумовуючи почуте й побачене того дня, депутати відзначили, що ленінська громада найбільш самоорганізована. Побільше б таких і проблем у районі було б менше. Таким громадам і допомагати не гріх.

 

Олена ВИНОГРАДОВА.


Категория: Голос Баштанщини - Влада | Добавил: admin (26.04.2011)
Просмотров: 924 | Рейтинг: 0.0/0 |

реклама в Баштанке
Заказать

Похожие материалы:
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Полезный материал

Статистика

В Баштанке Online: 1
Гостей: 1
Жителей: 0
OnlineBSH© 2024Хостинг от uCoz