обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Спорт » Голос Баштанщини - Спорт

На гребені хвилі (фото) (№72 | 07.07.2011)
Голос Баштанщини

26 червня у Миколаєві відбулися змагання відкритого чемпіонату Миколаївської області з греблі на байдарках і каное серед спортсменів трьох вікових груп: 1995-1996 р. н., 1997-1998 р. н. та 1999 р. н. і молодших, присвячені фіналісту Мельбурнської олімпіади Є. О. Яцененку.

У змаганнях взяли участь найміцніші гребці  з Херсона, Цюрупинська, Кіровограда, Миколаєва, Первомайська, Южно-українська, Баштанки, Щербанів, загалом більше 200 чоловік. Вони проводилися з метою відбору кращих спортсменів у збірну команду Миколаївської області на зональну першість України, яка відбудеться 1-2 липня в м. Херсон.

спорт

З Баштанської ДЮСШ виступало 10 вихованців. Попри дощову і прохолодну погоду, змагання були гарячими, напруженими, адже команди Херсонської та Кіровоградської областей виставили кращих з кращих гребців. Приємно, що наші юні спортсмени гідно представили свою школу й місто.

Як результат, 7 з них відібрали у збірну команду області. Так, серед гребців старшої вікової групи перше місце в байдарці-двійці на дистанції 500 метрів вибороли Олександр Печенюк та Валентин Попель, а серед дівчат перемогу у байдарці-двійці зі своєю напарницею виборола Юлія Колесник. Першість здобув і Владислав Марштупа на каное-двійці.

У середній віковій групі другі місця посіли Олег Кухарик та Владислав Пікуль.

Серед молодшої вікової групи добре виступив Сергій Гоберлас, який поступився двом старшим за віком суперникам з Херсона, посівши третє місце.

Загалом же, у складі Миколаївської області, крім вищеназваних гребців, які стали чемпіонами області та срібними призерами, виступатиме й Євген Шахалов.

Стрімкі човни

З 1 по 3 липня у Херсоні відбулися Всеукраїнські змагання південної зони з греблі на байдарках і каное «Стрімкі човни», у яких брали участь найміцніші спортсмени Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, більше 100 спортсменів. У складі команди області брали участь і вихованці Баштанської ДЮСШ.

Як повідомив тренер   О. В. Васюнькін, наші гребці виступили добре і показали відмінні результати. Так, Валентин Попель і Олександр Печенюк у байдарці-двійці на дистанціях 500 і 1000 метрів вибороли перемогу.

В естафетних гонках хороші результати показали Юлія Колесник та Владислав Марштупа, які теж вибороли перші місця, а Владислав здобув перемогу і в  каное-двійці.

Таким чином, наші гребці підтвердили свою участь у змаганнях чемпіонату України, які відбудуться 28-31 липня.

Ми вітаємо наших спортсменів та їхніх талановитих тренерів, справжніх ентузіастів О. В. Васюнькіна та В. В. Димедюка з плідним виступом на змаганнях і бажаємо їм подальших успіхів, адже літо для гребців у повному розумінні – гаряча пора.

Лідія АВРАМЕНКО.

На знімку: чемпіони області, чемпіони України з греблі на байдарках  і каное Олександр Печенюк та Валентин  Попель.