Всего ответов: 210

обсудить эту тему на форуме
Главная » Статьи » Спорт » Голос Баштанщини - Спорт

Міська спартакіада стартувала (№10-11 | 29.01.2011)

На початку нового року традиційно розпочинаються змагання міської спартакіади. Вони проходять з 10 видів спорту: настільного тенісу, волейболу, баскетболу, армрестлінгу, футзалу, шахів, шашок, гирьового спорту, перетягування канату, міні-футболу.

Волейбол

Спартакіада  2011 року стартувала змаганнями з волейболу, в яких взяли участь 4 команди: «Крим» (Борис Волков), ПТУ-9 (Вілен Межерицький), ф/г «Перлина степу» (Павло Руденко) та районного відділу освіти (Олександр Васюнькін). Як завжди, змагання відбувалися у спортзалі ЗАСТ «Зоря Інгулу» й проходили захоплююче, при великій кількості уболівальників. Перше місце виборола команда «Крим», друге – ф/г «Перлина степу», третє – ПТУ-9, четверте – райво.

Настільний

теніс

22-23 січня відбулися змагання з настільного тенісу в рамках міської спартакіади. В них взяли участь вісім колективів фізкультури: районного відділу освіти та районного управління юстиції, управління експлуатації газового господарства, ДЮСШ, ЦРЛ, ПП Олійник, міської ради та ф/г «Діордіца».

22 січня відбулися змагання між жінками і командні. У особистій першості серед жінок І місце знову здобула неодноразова чемпіонка міста і району, призерка області  Людмила Торколат (УЕГГ). ІІ місце виборола учениця Баштанської ЗОШ №1 Анастасія Висоцька, ІІІ – Вікторія Матвієнко (ПП).

Дуже напружена боротьба точилася серед колективів. Перше командне місце здобув колектив центральної районної лікарні, друге місце – управління юстиції, третє – ф/г «Діордіца».

Не менш напружена боротьба тривала й серед чоловіків. В результаті І місце виборов Олександр Шпак, ІІ місце здобув Руслан Низик, ІІІ – Олександр Крамаренко.

Футзал

завершилися міські змагання з футзалу, які тривали два тижні у спортзалі ЗАСТ «Зоря Інгулу». В них брали участь 7 колективів фізкультури: ПТУ-9, «Славія-1», «Славія-2», Баштанські ЗОШ №1 і №2, «Ветерани», «Агропромтехніка». На жаль, команда «Зорі Інгулу», яка має свою, найкращу спортивну базу, у всіх трьох змаганнях, що відбулися у рамках міської спартакіади, участі не брала.

Протягом всього турніру ігри з футзалу тривали цікаво, захоплююче. У напруженій боротьбі І місце виборола команда ПТУ-9, ІІ місце – «Славія-1», а ІІІ – «Ветерани», обійшовши молоді команди.

Приємно, що цього року у міській спартакіаді активну участь бере колектив ПТУ-9 на чолі з Олегом Сардаковським. Сподіваємося, що ця команда братиме участь і у подальших змаганнях. Хотілося б бачити на всіх змаганнях і такі великі колективи, як управління експлуатації газового господарства, міжрайонного управління водного господарства, Баштанського сирзаводу, ЗАСТ «Зоря Інгулу».

Переможці змагань представлятимуть команду міської ради на районних сільських спортивних іграх, що стартують 29 січня.